31 Mart Yerel Seçimlerine son bir gün kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhur İttifakı’nın, Hopa’daki miting çalışması partililerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. 
Mitingde, partililer, Cumhur İttifakı Hopa Belediye Başkan Adayı Ati Utku Cihan’ı yalnız bırakmadı.  Partililer, “Ati başkan gelecek hizmet gelecek”, “Hopa halkı seninle” sloganları atarak miting alanından Cihan’a desteklerini esirgemedi.
AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, burada seçmenlere seslenerek, “Hopa ertelenemez sorunlarla karşı karşıya onun için adayınızı doğru seçin.” dedi. 
Hopa’nın sıradan bir ilçe değil avantajları çok olan bir ilçe olduğunu kaydeden Çelik, “Avantajları çok olan Hopa’nın Karadeniz ilçelerine baktığımız zaman istediğimiz yerde olmadığını görüyoruz. Hopa’da un var, yağ var, şeker var, helva yapacak usta yoktu bu güne kadar. Usta burada. İşte, Usta Ati Utku Cihan!.” şeklinde konuştu. 
“Az kaldı geliyoruz Hopa”
Başkan Adayı Ati Utku Cihan burada seçmenlere yaptığı konuşmasında, “Yarın kolları sıvama zamanı, yarın hizmet zamanı, yarın önümüzdeki 5 yıl Hopa’mızı marka yapma zamanıdır. 1 Nisan sabahı Hopa; samimiyet, hoşgörü, tebessüm ve sevgi ile makamda değil, caddede çalışan bir ekip görecek.” dedi.
31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Hopa halkının desteğini isteyen Cihan, ilçesi için yapacağı hizmetleri seçmenlere anlattı. 

Eski Bayram Kutlamaları Gibi Eski Bayram Kutlamaları Gibi

hopa2

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT