Borçka’da 2023 yılından itibaren dans, drama ve resim alanlarında çocuklara ve yetişkinlere kurs vermeye devam eden Borçka Sanat Merkezi, 8 Haziran’da yıl sonu gösterisi ile sanatseverler ile buluşacak. 

Yıl boyunca eğitmenler ve öğrencilerin emekleri ile geçen sezonu yıl sonu gösterisi ile taçlandıracak olan Borçka Sanat Merkezi, resim kursu öğrencilerin yaptıkları tablolardan resim sergisi, Burcu Özkan’ın ödüllü kısa filmi Korosi’in gösterimi, dans eğitmenleri Yüksel Kahraman ve Müge Fırat Kahraman’ın “Kartuli” dansı, sanat merkezi öğrencilerin kafkas dansı gösterisi, Maria Abashidze’nin güzel sesinden şarkılar, Gürcistan’dan gelen dansçıların gösterisi, Latin dans kursu öğrencilerin dans gösterisi, Okan Subaş’ın tulum dinletisi ile birlikte sanat dolu bir gün geçirmeyi hedefliyor.

Whatsapp Image 2024 06 04 At 21.59.52 (1)

Yıl son etkinliği 8 Haziran Cumartesi günü, Borçka Acarlar MYO’da saat 19:00’da resim sergisi, 20:00’da ise konser ile başlayacağı belirtildi.

Yüksel Kahraman ve Müge Fırat Kahraman eşliğinde kurulan Borçka Sanat Merkezi’nin yıl sonu konserine tüm vatandaşların davetli olduğu bildirildi.

Borçka’da Türkü Şöleni Yaşandı Borçka’da Türkü Şöleni Yaşandı

Editör: AYŞE ÖZDER