Gündüz Çocuk Konuk Evi’nden 23 Nisan Şenliği Gündüz Çocuk Konuk Evi’nden 23 Nisan Şenliği

31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için çalışmalarına devam eden AK Parti Borçka Belediye Başkan Adayı Ahmet Erdem, Borçka Trabzonspor Futbol Okulundaki çocukları ziyaret ederek sohbet gerçekleştirdi.

Borçka Trabzonspor Futbol Okulu Kurucusu Osman Genç ile futbol okulu hakkında yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alan Ahmet Erdem şu sözleri dile getirdi “Öncelikle ziyaret davetimizi kabul eden ve bugün bizleri burada ağırlayan Trabzonspor Borçka Futbol Okulu Sahibi Osman Genç’e çok teşekkür ediyorum. Osman Genç’ten çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldım ve Trabzonspor Borçka Futbol Okulunun almış olduğu başarılar ve bunun yanında yapmış oldukları diğer çalışmalar ile ilçemizde futbol alanında ne denli önemli bir yapı olduğunu görme fırsatını yakaladım. 5 yaşından 14 yaşına kadar bir oyuncu topluluğuna sahip olan futbol okulunun yaptığı 19 transfer ile ilimiz geneli zirvede olması ve bu önemli başarı alan futbol okulunun da ilçemizde faaliyet gösteriyor olması ilçemiz adına çok önemli bir şanstır. Ayrıca ilçemizde sporun gelişimine yönelik yapılacak her çalışmanın takipçisi, devamcısı, gerek manevi gerekse maddi olarak destekleyicisi konumunda olacağız. Çocuklarımızın daha fazla spor alanları buluşması adına işin ehli isimler ile Borçkamızda nice güzel başarılı çocukların yetiştirmesine katkıyı en üst seviyede vereceğimize de özellikle söylemek istiyorum” dedi.

Gerçekleşen ziyaret hakkında memnuniyetini dile getiren Trabzonspor Borçka Futbol Okulu Kurucusu Osman Genç “Cumhur İttifakı Borçka Belediyesi Başkan Adayı Sayın Ahmet Erdem’e ve beraberindekilere nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımız ve daha fazla çocuklarımız için neler yapabiliriz noktasında Sayın Ahmet Erdem ile istişarelerde bulunduk. Biz Trabzonspor Borçka Futbol Okulu olarak öncelikle kapımızın herkese açık olduğunu ifade etmek isteriz. Borçka ilçemizde fazlaca bir topluluğu bünyesinde bulunduran okulumuza değer katan her kesimi burada ağırlamaktan dolayı minnettar olacağız. Çocuklarımız adına yapılacak her türlü desteğin dünlerde, bugünlerde olduğu gibi yarınlarda da nice güzel başarıları beraberinde getireceğini düşünüyoruz. Cumhur İttifakı Borçka Belediyesi Başkan Adayı Sayın Ahmet Erdem’e ve ekibine kıymetli ve değerli ziyaretleri için Trabzonspor Borçka Futbol Okulu ailesi olarak bir kez daha çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Futbol Okulu öğrencileri ile bir araya gelen Erdem, ziyaret sonrasında sporcular ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Ayla ALKAN

Editör: AYLA ALKAN