Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Federasyonu'nun 8. Olağan Kongresi, Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü'nde gerçekleşti. 
Tek aday olan Mahir Alpaslan, oy birliği ile yapılan oylama sonucunda yeniden Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı seçildi.
Yaşasın Galatasaray!”
Birlik ve beraberlik içerisinde, her zaman kulübün yanında durmaya devam edeceğini ifade eden Mahir Alpaslan, duyduğu gurur ve mutluluğu şu sözlerle ifade etti:
"Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Federasyonu'nun 8. Olağan Kongresi'nde, bir kez daha sizlerin güveniyle bu onurlu göreve layık görülmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Hepinize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, Galatasaray sevgimizi ve aidiyetimizi en üst düzeye çıkarmak, taraftarlarımızın sesini daha güçlü duyurmak için var gücümüzle çalıştık. Bugün, burada gördüğüm coşku ve destek, yaptığımız çalışmaların ne kadar doğru ve yerinde olduğunu bir kez daha gösteriyor. Sizlerin desteği ve inancı olmadan bu başarılar mümkün olamazdı. Önümüzdeki dönemde de aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Galatasaray'ımızı her zaman en iyi şekilde temsil etmek için hep birlikte el ele vererek daha büyük başarılara imza atacağız. Tekrar hepinize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yaşasın Galatasaray!"

Artvin’de hava durumu nasıl? Artvin’de hava durumu nasıl?

Editör: AYLA ALKAN