KB-49 Botu Ziyarete Açıldı KB-49 Botu Ziyarete Açıldı

Türkiye'de her yıl 21 Haziran tarihinde kutlanan antrenörler günü sporculara onların emeklerini onurlandırmak amacıyla belirlenerek kutlanılmaktadır. 
Sporcuların ve takımların başarısında büyük rol oynayan antrenörleri onurlandırmak için özel bir gün olduğunu söyleyen antrenör Berkant Köseoğlu, tüm antrenörlerin gününü kutladı.
Sporun ardındaki gizli kahramanların antrenörler olduğunu söyleyen Köseoğlu, başarıya giden yolda sporculara rehberlik ettiklerini belirtti. Disiplin, azim ve kararlığı sporculara öğrettiklerini vurgulayan Köseoğlu, 21 Haziran Antrenörler gününü şu sözlerle kutladı; “Bugün spora emek veren, başarılarda payı olan antrenörlerimizin gününü canı gönülden kutluyorum. Sporculara motivasyon, disiplin, azim ve kararlılığı öğreterek gelecek nesillere zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmeye çalışıyoruz. Biz Antrenörler olarak büyük emek sarf ediyoruz fakat sporcularımız da bir o kadar çaba sarf ederek kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Bu özel günde bütün antrenörlere teşekkür ederek tekrardan günlerini kutluyorum. Her zaman sporun içerisinde olmaya devam ederek başarıya giden yolda rehber olmaya devam edeceğiz.”

Editör: AYŞE ÖZDER