Ardanuç Belediyesi Eski Başkanı Yıldırım Demir, burada Yılmaz’ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledikten sonra belediyenin genel bütçesi hakkında bilgi verdi.
İyi bir belediyeyi teslim ettiğini vurgulayan Demir,  “31 Mart itibariyle Türkiye genelinde seçimler gerçekleştirildi. Hem Türkiye’de hem ilçemizde değişimler oldu. Ardanuç’ta da Emrah Yılmaz arkadaşımız bu seçimleri kazandı. Kendisini tebrik ediyorum. Hayırlı olsun diyorum. Başarılı hizmetler diliyorum. Seçimler biz hizmet yarışıdır. Biri alır, biri devreder bu şekilde gider.” şeklinde konuştu. 
“Ardanuç için kendimi hizmetkar olarak görüyorum”
Yılmaz, yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Demir’e teşekkür ederek, “Başkanımız 20 yıldır ilçemizde hizmet ediyor. Bu anlamda yapmış olduğu bütün çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Kendisi zaten mali konularla ilgili çalışmalarını anlattı. Projelerle ilgili tamamladıklarını, hazır olanları da anlattı. Bundan sonra almış olduğumuz bayrağı en güzel şekilde, Ardanuç’a, Ardanuçluya yakışır şekilde bizden sonraki devralacak kişiye de teslim etmek için var gücümüzle çalışacağız. Ardanuç’u Ardanuç yapacağız.”  ifadelerini kullandı.
Belediye personelleri ile arasında ağabey-kardeş ilişkisi olacağına dair söz veren Yılmaz, şunları söyledi:
“Ben zaten burada bir kurum amiriydim. Çalışanlarımız vardı onlarla bu güne kadar amir- çalışan ilişkisi içinde değil, ağabey-kardeş şeklinde çalıştık. Burada çalışan arkadaşlarımızın hepsi Ardanuç’un insanı, bizim kardeşlerimiz yine aynı şekilde başkan- çalışan şeklinde değil, ağabey-kardeş şeklinde çalışacağıma söz veriyorum. Daha önceki lansman tanıtım programında da söylemiştim. ‘30 kişi alınmış gelen başkan acaba işten çıkartacak mı?’ diye bir algı vardı.  Sayın başkanım size ve Ardanuçlulara söz veriyorum, ben 30 kişiyi çıkartmayı değil, 130 kişiyi nasıl alabileceğim onun üzerinde çalışıyorum.”  

Turizm Haftası Off-Road Gezisi ile Sona Erdi Turizm Haftası Off-Road Gezisi ile Sona Erdi

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT