Ardanuç Muhtarlar Derneği, bir işletmede Ardanuç Kaymakamı Mehmet Çelik ve Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir katılımıyla düzenlediği yemek programında muhtarlarla bir araya geldi. Ardanuç Muhtarlar Derneği Başkanı Elyasa Uygun yemek programında yaptığı konuşmasında derneğin bir homojen yapıya sahip olduğunu ve herkesi kabul ettiğini söyledi.

Ardanuç’ta Muhtarlar Bir Araya GeldiDernek olarak ortak bir şekilde karar alarak hareket ettiklerini belirten Uygun yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

“Konuların kişiselleştirilmesinden ve herhangi bir üyenin ötekileştirilmesinden özellikle sakınırız. Fikri besleme ve fikri takip konusunda üyelere kamucu bir bakış acısını tavsiye ederiz.

Sorunların çözümünde ortak akıl ve toplumcu davranışı önemseriz. Örgütlü toplum ve örgütlü davranışın önemini kavrayan muhtarlar derneği ve üyelerinin burada toplanması da örgütlü davranışının sonucudur.

Ardanuç’ta Muhtarlar Bir Araya Geldi-2Bu sebeple aramızda küskünlüğe ya da kırgınlığa yer yoktur. Sonuna geldiğimiz 5 yıllık görev süresi içerisinde iyi arkadaşlıklar ve güzel anılar biriktirdik.

Aramızda olan kaymakamız ve belediye başkanımızla da kalıcı ve çok güzel münasebetlerimiz oldu. Kendilerine ben ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ederiz.”

Acar’dan Hayırlı Olsun Ziyareti Acar’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Ali Eray ÇELİK

Editör: ALİ ERAY ÇELİK