31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde 6 bin 467’sini alarak Artvin Belediye Başkanı olan Bilgehan Erdem, mazbatasının Artvin Merkez İlçe Seçim Kurulu Hakim Simge Aydın’ın elinden aldıktan sonra belediyeye geldi. Başkan Erdem, belediye önünde yoğun ve coşkulu bir kalabalık vatandaş topluğu tarafından karşılandı. Başkanlık makamında gerçekleşen törende Artvin Belediyesi eski Başkanı Demirhan Elçin koltuğu yeni Belediye Başkanı Bilgehan Erdem’e devretti ve Erdem alkışlar eşliğinde koltuğuna oturdu. 

Artvin Belediye Başkanı Bilgehan Erdem, Artvin halkının beklentilerini karşılayacak bir lider olarak öne çıkıyor. Gençlere yönelik projeleri ve kültür-sanat alanındaki taahhütleri, Artvin halkını heyecanlandırıyor.

Artvin halkı, Bilgehan Erdem'in iyi bir lider olacağına olacağını düşünüyor. www.gundemartvin.com İnternet Sitesine konuşan Artvin halkı, Erdem'in, Artvin'in geleceği için kararlılıkla çalışacağına ve şehri daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çaba göstereceğini düşünüyor.

Bilgehan Erdem'in halk nezdindeki popülaritesi, seçim sürecinde gösterdiği performans ve vaat ettiği projelerle sağlam bir temele dayanıyor. Artvin halkı, yeni belediye başkanı Bilgehan Erdem’in şehrin sorunlarını çözmek için samimi bir çaba göstereceğine olan güvenlerini dile getirdi.

Artvin halkı, Erdem'in liderliğinde şehrin daha iyi bir geleceğe doğru ilerleyeceğini düşünüyor.

www.gundemartvin.com mikrofonlarına konuşan Artvin halkı şunları söyledi;

Volkan Özmen

“Bilgehan Erdem döneminin çok iyi geçeceğine inanıyorum. Gençliğe, sosyal aktivitelere, sanata, kültüre çok önem vereceğini düşünüyorum.

Artvin Halkı Bilgehan Erdem’den Umutlu-1

Son iki dönem olan AK Parti ve Demirhan Elçin dönemlerinde sosyal aktiviteler anlamında yetersizdi, gençliğe hiçbir şekilde önem verilmedi. Bilgehan Erdem hocamızın daha çok önem vereceğine inanıyorum.”

Kenan Akyürek

“Bilgehan Hocanın eğitimci olmasından, Artvin’in öz çocuğu olmasından dolayı çok iyi bir dönem geçireceğini düşünüyorum. Ben çok başarılı olacağına inanıyorum. Yapabileceğimiz bir şey varsa her zaman yanında olacağız.

Artvin Halkı Bilgehan Erdem’den Umutlu-2

Bir önceki belediye başkanı Demirhan Elçin’den farklı olarak hiçbir şey olmasa bile halka ilişkileri çok iyi olacaktır.”

Okşan Naide Aktaş

CHP 3 ilçede 970 oy kaybedip 927 oy fark yedi CHP 3 ilçede 970 oy kaybedip 927 oy fark yedi

“Bilgehan Erdem benim lise öğretmenimdi. Okulda vermiş olduğu eğitime iş hayatındaki disipline hayrandım. Şimdi de aynı şekilde belediye başkanlığı döneminde çok iyi işler yapacağına inanıyorum.”

Artvin Halkı Bilgehan Erdem’den Umutlu-3

Editör: ALİ ERAY ÇELİK