Artvin’de Banka Müdürleriyle Kritik Toplantı Artvin’de Banka Müdürleriyle Kritik Toplantı

Artvin’de ahşap ürün işlemeciliği yapan Murat Güleç ve OkayGüngör, Artvin’in önemli festivallerinden olan Kafkasör Boğa Güreşleri Kültür Turizm ve Sanat Festivali’ne katılan vatandaşlara hediyelik eşyaların satışını yapıyor.

Murat Güleç, Gündem Artvin İnternet Haber Sitesi muhabirine yaptığı açıklamada, 

Ahşap ürün işlemeciliği ile tanınan Murat Güleç ve OkayGüngör tarafından kurulan 1'OKAY Design, doğal malzemeler kullanarak ürettikleri eşsiz ürünlerle dikkat çekiyor. 

Her biri özenle işlenmiş olan ceylan, boğa, kurt, saat, kesme tahtası gibi ürünler ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Gündem Artvin İnternet Haber Sitesi’ne açıklamalarda bulunan Murat Güleç, festivalde yaşadıkları ilgiden oldukça memnun olduklarını belirtti. Güleç, “Bu yıl Kafkasör Boğa Güreşleri Festivali’ne katılmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ziyaretçilerimizin gösterdiği ilgi, bizim için büyük bir motivasyon kaynağı. Dut ve ceviz ağaçlarından ürettiğimiz mutfak gereçleri ve dekoratif ürünler, doğal ve el yapımı olmaları nedeniyle büyük ilgi gördü. Sadece ahşap ürünlerimiz yok aynı zamanda balımız var, kuşburnu, dut pekmezi, diğer taraftan bahçede yetiştirdiğimiz çilek reçelleri, ahudureçellerimiz var. Biz doğal ürünlerden ağacın hem ham maddesini kullanıyoruz hem meyvesini her türlü ağaçtan faydalanıyoruz.” dedi.

Editör: HİKMET BAŞAR