Artvinspor Kulübü Kadın Voleybol Takımı TVF Kadınlar 2. Lig’de mücadele edecek. Sezona güçlü girmek isteyen Artvin’in Melekleri, yaptığı transferler geçen sene koruduğu takımı güçlendirerek sezon öncesi çalışmalarını sürdürüyor. 

Artvin’in bir voleybol şehri olması hedefi ile yola çıkan Artvinspor’un 130’a yakın sporcu havuzu bulunmakta. Sezon öncesi çalışmaları kapsamında hazırlık maçlarına başlayan Artvin’in Melekleri, Pazar günü Bordo Mavi 61 Gençlik ve Spor Kulübü ile hazırlık maçı yaptı. 

Artvinspor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, 15 Ekim Pazar günü TVF Kadınlar 2. Lig’i ilk haftasında Çorum Voleybol Spor Kulübü’nü evinde ağırlayacak. Artvin’in Melekleri Yomra Spor Salonu’nda saat 12.00’de başlayan karşılaşmayı 3-1 kaybetti.  

Fenerbahçe, Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına başladı Fenerbahçe, Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına başladı

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Arvinspor voleybol Takımı Antrenörü Yasin Kara, yaklaşık bir ay önce sezon öncesi hazırlıklarına başladıklarını belirterek “Sakatlığı bulunmayan oyuncularımızı sezon öncesi görmek için hazırlık maçlarımızı sürdürüyoruz. Bu sene ligde de rakibimiz olan Bordo Mavi 61 ile Yomra’da hazırlık maçı yaptık ve yenildik. Bu karşılaşmada oyuncularımızın ne durumda olduğunu gördük. Takımızda eksiklikleri görmüş olduk. Bundan sonra görmüş olduğumuz eksikliklerimiz üzerine çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Ayrıca bu karşılaşmada nerede doğru işler yaptığımızı gördük. Yaptığımız doğru işler üzerine oyun planı çıkarmaya çalışacağız. Eksik olan mevkilerimizi tamamlayarak sezona sağlam bir şekilde başlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

IMG-20231008-WA0036

15 Ekim Pazar günü ligin ilk karşlaşmasında Deniz Bebek için sahaya çıkacaklarını belirten Kara, “SMA Tip-1 hastası Deniz Günay için başlatılan kampanya yüzde yüze ulaştı. Takım olarak dün aldığımız haberle birlikte çok mutlu olduk. Ligin ilk karşılaşması burada olacak ve biz Çorum maçını kazanıp Deniz Bebek’e armağan etmek istiyoruz. Artvin halkını bundan dolayı 15 Ekim Pazar günü maça gelip bizlere destek vermelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Ali Eray ÇELİK