Borçka İlçe Milli Eğitim Müdür Bayram Bakır, Cumhuriyet İlk ve Ortaokul Öğretmenlerine, Şehit Savaş Gedik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenlerine, Atatürk İlk ve Ortaokul Öğretmenlerine ve ilçe milli eğitim müdürlüğünde görev yapan personellere başarı belgelerini taktim etti.

Cumhuriyet İlk/Ortaokulu Öğretmenlerine başarı belgesi verildi

İlçe Cumhuriyet İlkokulu Sınıf öğretmeni Emine Geçin ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Turgay Zengin'e görev alanlarıyla ilgili hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin yükseltilmesinde göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmaları dolayısıyla  İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır tarafından Başarı belgesi verildi. İlçe Cumhuriyet İlk/Ortaokulu öğretmenlerini tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü başarılarının devamını dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

1

Şehit Savaş Gedik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenlerine başarı belgesi verildi

Gazze'de Yaşadıklarını Anlattı Gazze'de Yaşadıklarını Anlattı

İlçe Şehit Savaş Gedik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Rifat Ermiş, Muhammet Gezer, Gamze Bakırtaş ve Belma Çevik'e görev alanlarıyla ilgili hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin yükseltilmesinde göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmaları dolayısıyla  İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır tarafından Başarı Belgesi verildi. İlçe Şehit Savaş Gedik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerini tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü başarılarının devamını dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

2

Atatürk İlk/Ortaokulu Öğretmenlerine Başarı Belgesi Verildi

İlçe Atatürk İlk/Ortaokulu öğretmenleri Gülümser Balcı, Sevda Aydın, Akın Erhan Balcı, Bayram Can, Yahya Yüksel ve Melda Pehlivan'a görev alanlarıyla ilgili hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin yükseltilmesinde göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmaları dolayısıyla  İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır tarafından Başarı Belgesi verildi. İlçe Atatürk İlk/Ortaokulu öğretmenlerini tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü başarılarının devamını dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.  

3

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görev yapan personellere başarı belgesi verildi

Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri Sevinç Keskin ve Yüksel Yaşar'a görev alanlarıyla ilgili hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin yükseltilmesinde göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmaları dolayısıyla  İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır tarafından Başarı Belgesi verildi. Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personellerini tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü başarılarının devamını dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.  

4

Borçka Milli Eğitim Müdürlüğü

Editör: Editör Masası