Artvin Valisi Cengiz Ünsal, AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik ve Artvin Belediye Başkan Vekili Seyfi Pişkin'in katılımıyla gerçekleştirilen tören, Valilik makamında yapıldı.

Törene katılanlar arasında Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Emre Büyükyurt, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Adatepe, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mehmet Çelik, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, vali yardımcıları, kaymakamlar, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile valilik personeli de yer aldı.

Elif Naz’dan Şehit Babasına Duygusal Mektup Elif Naz’dan Şehit Babasına Duygusal Mektup

Whatsapp Görsel 2024 06 15 Saat 13.21.29 7A47Eb6AVali Cengiz Ünsal, Kurban Bayramı’nın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini belirterek, bayramın tüm Artvin halkına huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diledi. Ünsal, törende hazır bulunan protokol üyeleri ve vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak, iyi dileklerini iletti.

Bayramlaşma töreni, samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleşirken, katılımcılar bayram vesilesiyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Tören, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Whatsapp Görsel 2024 06 15 Saat 13.20.37 2F278164

Editör: ALİ ERAY ÇELİK