Şavşat Sahara Kültür Sanat Festivali, Tasarruf Tedbirleri Nedeniyle İptal Edildi Şavşat Sahara Kültür Sanat Festivali, Tasarruf Tedbirleri Nedeniyle İptal Edildi

Belediye Parkında gerçekleştirilen bayramlaşma programına Ak Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, Şavşat Kaymakamı Kübra Sivaslıoğlu, Şavşat Belediye Başkanı Durmuş Aydın, Garnizon Komutanı Bahri Sivaslıoğlu, Ak Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, Ak Parti Şavşat İlçe Başkanı Cemal Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye parkına gelen Ak Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik ve ziyaretçi heyeti öncelikle Şavşat Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde hizmete alınan lokma dağıtım alanını ziyaret etti. Vatandaşlara lokma ikramında bulunan Faruk Çelik; "Sayın başkanım bu hizmet Artvin'in hiçbir ilçesinde yok, sizleri tebrik ediyorum" dedi.

I M G 6749

Vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Ak Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik ve protokol üyeleri protokolde yerlerini aldılar.

İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ile başlayan bayramlaşma programı, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua ile devam etti. Şavşat Belediye Başkanı Durmuş Aydın ve Ak Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik'in konuşmalarının ardından ikramlarla program sona erdi.

Artvin Milletvekili Faruk Çelik ve ziyaretçi heyeti programın ardından Şavşat Kaymakamlığı'nı ziyaret etti.

Editör: Haber Masası