Boksör kardeşler ringlerde başarı için birlikte çalışıyor Boksör kardeşler ringlerde başarı için birlikte çalışıyor

Düzenlenen etkinlik 30 Eylül Cumartesi günü 13.00’de Yeni Mahalle (İskebe mevki) Yarı Olimpik Yüzme Havuzu önünden başlayacak olup Valilik önünde son bulacaktır.

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Avrupa Spor haftası kapsamında “Avrupa Spor Haftasında Birlikte Pedallıyoruz” sloganı ile düzenlenen etkinliğe bisikleti olan tüm vatandaşlar davet edildi. Herhangi bir kayıt şartının bulunmadığı etkinliğe bisikletini alan herkes katılabilir.

Artvin Bisiklet Temsilcisi Ersin Kaya, cumartesi günü düzenlenecek olan bisiklet etkinliğine tüm bisiklet sürmeyi sevenleri davet etti.

 “ARTVİN’DE BİSİKLET SÜRMEK ZORDUR ALGISINI YIKMAK İSTİYORUZ”

Ersin Kaya (2)

Etkinliğin eğlenceli geçeceğini düşünen Kaya, “Yarın yarı olimpik yüzme havuzu önünden başlayacağız. Valilik önüne kadar bisiklet süreceğiz. Düzenlediğimiz bu etkinlik eğlenceli olmasının yanı sıra çevre dostu ulaşım yöntemlerinden bisiklet sürmeye de teşvik etmeyi amaçlıyoruz. ‘Artvin’de bisiklet sürmek zordur’ algısını yıkıp, bisiklet ile Artvin sokaklarında gezmeyi hedefliyoruz. Bu etkinlikte, bizlere katılmak isteyenler bisikletlerini alıp yarın saat 13.00’te yüzme havuzu önüne gelebilirler. Şimdiden katılım gösterecek herkese teşekkür ediyoruz. Bisikletinizi alın gelin!” şeklinde konuştu.

Ayşe ÖZDER