31 Mart Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlere bir hafta kalırken muhtar adayları seçim çalışmalarına devam ediyor. www.gundemartvin.com İnternet Sitesine açıklamalarda bulunan Orta Mahalle Muhtar Adayı Sedat Gürdal, projeleriyle Orta Mahallesini daha yaşanılır kılacağını söyledi.

Muhtar seçilmesi hallinde yapacağı projelerden bahseden Gürdal, Orta Mahalle’nin birkaç noktasın wifi alanı sağlayacağını söyledi.

Artvin’de gençlere seslenen Gürdal, “Orta Mahallemizi yaşanılır bir hale getirme hayaliyle yola çıktığım muhtarlık seçimlerinde bana desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim” dedi.

Orta Mahalle’de yer alan okulların çevresine oturaklı wifi alanı ile gençlerin ihtiyacını karşılayacağını belirten Gürdal, “Mahallemize neden oyun parkı olmasın. Bu büyük eksikliği gidereceğim. Ebeveynler çocuklarıyla yapacağımız oyun parkı ile güzel zaman geçireceklerdir” dedi.

Orta Mahallede mezarlıkların düzelteceğini aktaran Gürdal, “Mahallemizde bulunan çöp konteynerları sürücülerimize tahlike yaratabiliyor bazen. Muhtar olduğum zaman çöp konteynerlarını ayaklı ve duvara gömmeli bir şekilde durarak hem tehlikeyi ortadan kaldırmış olacağım hem de mahallemizin güzel görünmesini sağlayacağım” ifadelerini kullandı.

Orta Mahallede ATM sorunun olduğunu belirten Gürdal, muhtar olduğu zaman bu sorunu çözeceğini aktararak “Mahallemize dolmuş durağı yok. Dolmuş geçmişim ve bağlantılarımı kullanarak dolmuş güzergahına mahallemizde bulunan Serhat Evler mevkiini de eklemek için çabalayacağım ve ekleyeceğim” dedi.

Orta Mahalle Muhtar Adayı Sedat Gürdal azaları:

Akif Polat

Seda Akman

Murat Araz

Büşra Aydın

Erdinç Tuna

Kayhan Şahin

Duygu Yılmaz

Sibel Yalçın

Orta Mahalle Muhtar Adayı Sedat Gürdal Özgeçmişi;

AK Parti il teşkilatındaki karışıklıklar seçim sonucuna yansıdı AK Parti il teşkilatındaki karışıklıklar seçim sonucuna yansıdı

1981 Artvin’de doğan Sedat Gürdal, ilkokulunu Mehmetçik İlkokulu’nda ortaokulunu Gazi Ortaokulu’da ve liseyi ise Kazım Karabekir Lisesi’nde okudu.

Gürdal iş hayatına esnaflık yaparak başladı. İki senelik büfecilik yapan Gürdal, Uzun zamandır esnaflığın ardından Yeni Artvin Ekspres firmasını işlettikten sonra dolmuşçu olarak hayatına devam etti. Gürdal son olara Artvin Belediyesi’nde personel olarak devam ediyor.

2005 yılında evlenen Gürdal iki çocuk babası.

Editör: ALİ ERAY ÇELİK