Artvin Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Mahir Alpaslan, şampiyonluk kutlaması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Bak'tan "Gençlik Yaz Okulları" Müjdesi Bakan Bak'tan "Gençlik Yaz Okulları" Müjdesi

Başkan Alpaslan, Galatasaray’ın 2023-2024 Futbol Sezonu Şampiyonluğunu kutlamaya başta takım taraftarları olmak üzere, tüm sporseverleri davet etti.

Sporun bir centilmenlik işi olduğunu vurgulayan Alpaslan, 5 Haziran Çarşamba günü saat 19.00’da Artvin girişindeki tünel mevkiinde kutlamalara başlanacağını söyledi.

Dernek Yönetimi olarak organize edilen kutlama organizasyonunun; Merkez Ana arter yol güzergâhı boyunca devam ederek, Valilik Milli İrade Meydanı’nda son bulacağını söyleyen Başkan Alpaslan, durumun kontrollü, organize ve çevreye duyarlı bir şekilde gerçekleşmesi için taraftarlara ve  sporseverlere “Korna Yok Marş Var” sloganı ile anlamlı bir mesaj da verdi.

Belirtilen saatte 08 FM Radyo programından,  Galatasaray Marşlarının yayınlanacağını belirten Başkan Alpaslan, yol güzergâhı boyunca kornadan ziyade araçlarda GS Marşlarının çalınarak, kutlamaya iştirak edilmesinin altını çizdi.

Bu uygulamanın Türkiye’de ilk olacağını söyleyen Alpaslan, üyeler, taraftarlar ve sporseverlere çağrıda bulunarak, kutlama yaparken, çevreye de duyarlı olalım vurgusu yaptı.

Editör: HİKMET BAŞAR