A.Hopaspor Tek Golle A.Hopaspor Tek Golle

Artvin 1. Amatör Ligi 10'uncu haftasında Artvin Çoruhspor Borçkaspor deplasmanında rahat kazandı. Borçka İlçe Stadında saat 12.00'de başlayan müsabaka sonucu 2-0 bitti. 

Artvin Çoruhspor takım kaptanı Burak Kurt maçı değerlendirdi. "Borçkaspor deplasmanında galip gelen takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Takım olarak iyi bir oyun, iyi mücadele ve net bir skorla galip geldik. Sezon başından beri, birçok olumsuzluklara rağmen takım içinde iyi bir hava hakim, aile ortamı içerisindeyiz. Her zaman dediğimiz gibi bu sayede şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz. 

Müsabakaya kötü başladık ama tecrübemiz ile ilk yarı skoru tutmayı başardık ve ikinci yarı arzuladığımız gibi oyunu üstün bir oyun sergileyerek golleri bulduk ve net bir şekilde galip geldik. Tekrardan takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Azda olsa bize destek veren taraftarlarımız vardı, yol arkadaşlarımız vardı onlara çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki hafta kendi evimizde oynayacağımız Artvin Kemalpaşaspor maçına tüm Artvin halkını davet ediyoruz. 

Biz çok fazla emek gösteriyoruz. Üstümüze düşenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Artık bu şehirdeki insanlardan, yöneticilerden, spor insanlarından bu şehrin çocuklarına destek bekliyoruz."
Ayla ALKAN