İşletmede, kına, düğün, nişan, sünnet organizasyonlarının yanı sıra, dış çekim, stüdyo çekimi, düğün davetiyesi ve düğün pastası gibi geniş yelpazede hizmetler sunulacak.

Açılışa özel yapılan çekilişte 11 kişiye dış çekim, stüdyo çekimi, düğün davetiyesi gibi özel hediyeler de armağan edildi.

Whatsapp Image 2024 06 12 At 14.48.21 (1)

Açılışta konuşma yapan Yusufeli Belediye Başkanı Barış Demirci, iş yerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Bu genç çiftimiz gazete işlerine devam ettiği yerde bir iş değişikliğine gidiyorlar ve aynı zamanda haberlere de devam edecekler. Bugüne kadar yapmış oldukları işlerin başarısı bugünden sonra açılan i yerinin de başarılı bir sonuç doğuracağını gösteriyor. Bu çiftimizin güler yüzlerinin hiçbir zaman solmamasını diliyorum. Esnaflığın ve ticaretin de böyle devam etmesini diliyor ve hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Betül Ardıç Aykan açılışta yaptığı konuşmada, “Doruk Organizasyon olarak Yusufeli halkına en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Her anı özel kılmak için buradayız. Kına, düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarınızda yanınızda olarak, unutulmaz anılar yaratacağız. Ayrıca, dış çekim, stüdyo çekimi, düğün davetiyesi ve düğün pastası hizmetlerimizle de tüm ihtiyaçlarınıza cevap vereceğiz.” dedi.

Ardıç Aykan, işletmenin isminin oğlunun adını taşıdığını kaydederek, “Oğlumuz bize bir şans ve uğur olarak geldi. Bizde işletmemizin ismine onun adını vermeyi istedik. İnanıyoruz ki oğlumuzun nasibi, şansı bize uğurlu gelmeye devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Ömer Aykan ise, “Doruk Organizasyon, her detayı özenle planlayarak müşterilerimizin en mutlu günlerini sorunsuz ve unutulmaz kılmayı amaçlıyor. Deneyimli ekibimizle her türlü organizasyonu en ince ayrıntısına kadar düşünerek gerçekleştiriyoruz. Yusufeli’ne böyle bir hizmet kazandırmaktan gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Doruk Organizasyon, açılışıyla birlikte Yusufeli ve çevresindeki tüm özel günler için tercih edilecek bir adres olmayı hedefliyor.

İşletme, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor.

Doruk Organizasyon, özel günlerinizde yanınızda olarak, sizlere unutulmaz anılar yaşatmak için kapılarını açtı.

“Havuzlu Köyü Ulaşım Yolu Açılmalıdır!” “Havuzlu Köyü Ulaşım Yolu Açılmalıdır!”

Açılışa katılan misafirler, Betül Ardıç Aykan ve Ömer Aykan’a tebriklerini ileterek, yeni işlerinde başarılar dilediler.

Doruk Organizasyon, Yusufeli halkına sunduğu bu yeni ve kapsamlı hizmetlerle, bölgedeki organizasyon ihtiyaçlarına profesyonel çözümler getirmeyi amaçlıyor.

Açılışa Yusufeli Belediye Başkanı Barış Demirci, Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Mehmet Bülent Özdemiroğlu, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özalp ve vatandaşlar katıldı.

Editör: HİKMET BAŞAR