Artvin Belediyesi çalışanı Zafer Coşkun, 3 yıl önce hayatını birleştirdiği Elif Coşkun ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Evliliklerini monotonlaşmaması için eşiyle birlikte her anı değerlendiren çift, bazen sırtlarına çadırlarını alıp en yakın yeşil alanda piknik yapıyor bazen de el ele dolaşıp gelecek hayali kuruyor.

Çift hayat pahalılığı nedeniyle birlikte yaptığı aktivitelerini kısıtlamıyor. Uzaklara kamp yapmak yerine yada lüks bir restoranda akşam yemeği yerine evlerinde sadece 200 metre uzaklıkta bulunan yeşil alanda, çadırlarını açıp kamp yapıyor. Aynı zamanda mangal yaparak yemek yiyen çift semaver çayı ile akşam sohbetleri ediyor.

Zafer COŞKUN (2)

Eşine duyduğu sevgiyi anlatan Zafer Coşkun, “Evlilik önemli bir müessese, eşinizi sevmek çok önemli ama daha önemlisi saygı duymak. Onu anlamak anlayışla karşılamak. Hayat herkese göre faklı isteklerde buluna bilir yada siz hayattan farklı isteklerde bulunabilirsiniz. Kimi imkânı doğrultusunda bunları gerçekleştirebilir kimse ise bizim gibi alternatif üreterek hayatı eğlenceli hale getirebilir” dedi.

Geri dönüşümü eğlenceye çevirdiler Geri dönüşümü eğlenceye çevirdiler

Ayla ALKAN