Artvin'in en önemli etkinliklerinden biri olan Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali bu yıl 43'üncü kez düzenlendi.


Festivalin ikinci günü Kafkasör Yaylası'nda düzenlenen geleneksel boğa güreşleri ardından akşam saat 20.00'de Artvin Valiliği önünde muhteşem bir konserle devam etti.
Türkiye'nin sevilen pop müzik sanatçılarından Işın Karaca, festival kapsamında hayranlarıyla buluştu. Karaca, festivalde sahne alarak enerjik performansıyla seyircileri büyüledi.


Karaca, Artvin’de konser veriyor olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Artvin Belediye Başkanı Bilgehan Erdem, konserde yaptığı konuşmasında herkese iyi eğlenceler dileyerek "43’üncüsünü düzenlediğimiz Artvin Kafkasör, Kültür, Sanat ve Boğa Güreşleri Festivalinin ikinci gününde konser etkinliğinde sizlerle beraber olmak, Sayın Işın Karaca ve değerli orkestrasını burada ağırlamaktan kıvanç duyuyoruz. Yağmur yağdığı halde hiçbiriniz alanı terk etmediniz. Bu Artvin’in sanata, kültüre düşkünlüğünü gösteriyor. Sizin sevginizi ifade eden Artvin’de gücün temsili olan bir boğa heykelini ve çiceği sizin adınıza,Artvin adına sayın Işın Karaca ve değerli orkestrasına hediye etmek istiyorum. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum." ifadelerini kullandı.

Ekonomik Zorluklar Sporun Geleceğini Tehdit Ediyor Ekonomik Zorluklar Sporun Geleceğini Tehdit Ediyor

Sahne performansıyla izleyicilerin coşkusunu doruğa çıkaran Karaca, sevilen şarkılarını seslendirerek Artvin halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Vatandaşlar, Karaca'nın şarkılarına coşkuyla eşlik etti.

Abc0609F 0A63 4C54 B624 D90B8C3C4E1B

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT