Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:

TFF 2. Lig

- Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Diyarbekirspor-Hes İlaç Afyonspor (Diyarbakır)

14.30 Vefa Group Vanspor-Esenler Erokspor (Van Atatürk)

15.00 Ankara Demirspor-Bucaspor 1928 (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Ankaraspor-Tuna Tarım Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Nazilli Belediyespor-Kırşehir Futbol (Nazilli İlçe)

15.30 Altınordu-Serik Belediyespor (Tire-Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

15.30 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri-Adıyaman FK (Bayrampaşa Çetin Emeç)

19.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-1461 Trabzon (Mersin)

19.00 Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

- Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Dağılgan)

15.00 Düzce Cam Düzcespor-Anagold 24Erzincanspor (Düzce Şehir)

15.30 Denizlispor-İnegölspor (Denizli Atatürk)

15.30 Sarıyer-Fethiyespor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Uşakspor-Isparta 32 (Uşak 1 Eylül)

15.30 Belediye Derincespor-Karaman FK (Belediye Derincespor Doğal Çim)

15.30 Somaspor-Alagöz Holding Iğdır FK (Soma Atatürk)

19.00 Menemen FK-GMG Kastamonuspor (Menemen İlçe)

19.00 İskenderunspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Eyüp)

TFF 3. Lig

- 1. Grup

Yarın:

15.30 Küçükçekmece Sinopspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 İnegöl Kafkas Gençlikspor-Edirnespor (İnegöl İlçe)

19.00 52 Orduspor-Aliağa Futbol (Yeni Ordu)

15 Ekim Pazar:

14.30 Artvin Hopaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Hopa İlçe)

14.30 Malatya Arguvanspor-Mardin 1969 (Arguvan İlçe)

15.00 Talasgücü Belediyespor-Kırıkkalegücü Futbol (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

19.00 Karabük İdmanyurdu-Kepezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

- 2. Grup

15 Ekim Pazar:

14.30 3Gen Holding Elazığspor-Silifke Belediyespor (Elazığ)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Turgutluspor (Kelkit İlçe)

15.00 Hacettepe 1945-Amber Çay Eynesil Belediyespor (Osmanlı)

15.00 Anadolu Üniversitesi-TPAO Batman Petrolspor (Osmangazi Üniversitesi)

15.30 Efeler 09-Pazarspor (Ahmet Yaşar Kocabıyık)

15.30 Bulvarspor-Amasyaspor FK (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

19.00 Karşıyaka-Ergene Velimeşespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

- 3. Grup

Yarın:

15.30 Silivrispor-Belediye Kütahyaspor (Silivri Müjdat Gürsu)

15 Ekim Pazar:

14.30 Sivas Dört Eylül Futbol-Merkür Jet Erbaaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.30 Fatsa Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Fatsa İlçe)

14.30 Bayburt Özel İdare-Onvo Ağrı 1970 (Bayburt Genç Osman)

14.30 Karaköprü Belediyespor-Kuşadasıspor (Faruk Çelik)

15.00 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

Türkiye modern pentatlonda "ilkleri" yaşıyor Türkiye modern pentatlonda "ilkleri" yaşıyor

15.00 Osmaniyespor FK-Darıca Gençlerbirliği (7 Ocak)

- 4. Grup

15 Ekim Pazar:

14.30 Sebat Gençlikspor-Güneş Holding Çankayaspor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.30 Tokat Belediye Plevnespor-Siirt İl Özel İdaresi (Gaziosmanpaşa)

15.00 Bitexen Adana 1954 FK-Sultanbeyli Belediyespor (Tarsus Şehir)

15.30 Bursa Yıldırımspor-Muş 1984 Muşspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.30 Bergama Sportif Faaliyetler-Orduspor 1967 (Bergama 14 Eylül)

19.00 Balıkesirspor-Armoni Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk)

16 Ekim Pazartesi:

15.30 Çatalspor-23 Elazığ FK (Çatalca İzzettin)

AA

Kaynak: