Artvin'in spor camiası, 18 Mayıs Cumartesi günü İskebe Şehir Stadı'nda gerçekleşecek olan Bölgesel Amatör Ligine yükselme müsabakası için heyecanla hazırlanıyor. Müsabakanın teknik detayları ve güvenlik önlemleri, yapılan teknik toplantıda ele alındı.

Toplantıya, Futbol İl Temsilcisi Berkan Keskin, Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkan Vekili Alim Çelik, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Temsilcisi Okan Bakırcı, Yeşil Artvin Spor Kulübü Başkanı Sezgin Uluköy, Arhavi 08 Spor Kulübü Başkanı Murat Çorbacıoğlu ve İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü İsmail Şahin katılım sağladı.

"Filenin Efeleri", FIVB Milletler Ligi'nde Yarın Fransa ile Karşılaşacak "Filenin Efeleri", FIVB Milletler Ligi'nde Yarın Fransa ile Karşılaşacak

Toplantıda, hafta sonu oynanacak olan Yeşil Artvinspor ile Arhavi 08 Spor Kulübü arasındaki müsabakanın güvenlik tedbirleri ve tribün düzenlemesi üzerine detaylı bir istişare gerçekleştirildi. Güvenliğin ve sporseverlerin rahatlığının sağlanması için gerekli önlemlerin alınacağı belirtildi.

18 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00'de başlayacak olan müsabaka öncesinde, taraftarların stadyumda güvenli bir ortamda futbol heyecanını yaşayacaklarından emin olmak için gerekli çalışmaların titizlikle yürütüldüğü vurgulandı.

Yeşil Artvinspor ve Arhavi 08 Spor Kulübü taraftarları, heyecanla beklenen müsabakayı izlemek için şimdiden stadyumun yolunu tutmaya hazırlanıyor.

Editör: ALİ ERAY ÇELİK