YEREL
Giriş Tarihi : 12-11-2021 11:36   Güncelleme : 12-11-2021 11:36

1 SAATLİĞİNE KEPENK KAPATTILAR

1 SAATLİĞİNE KEPENK KAPATTILAR

Ardanuç gençlik ve spor ilçe müdürlüğü tarafından uzun zamandan beridir ülkemizi etkisi altına alan COVİD_19 Nedeniyle pandemi sürecinde işine ve evine kapanan Ardanuç sanayi esnafına öğlen arası farkındalık yaratmak için salonlarına gelemeyen esnafa salondaki birtakım spor faaliyetleri yürüttüğü spor malzemelerini getirip birlikte spor yaptılar.

İlçe esnaflarından Metin Karaçam “uzun zamandır mobilyacılık yapıyorum. İşlerim gereği spora zaman ayırma şansım olmuyor ama Gençlik Sporun yapmış olduğu bu faaliyet farkındalık açısından güzel bir çalışma oldu teşekkür ediyorum” dedi.  

Spora zaman ayıramadığını dile getiren Sanayi Ustası Okay Yılmaz, “Bugün burada İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü bir nebzede olsa sporu bize hatırlattı. Kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Sanayi Esnafı Ok Atıp, Badminton, Masa Tenisi Ve Kale Top Atarak Stres Attılar”

Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Emrah Yılmaz, “Bugün sanayi sitesinde böyle bir etkinlik yaparak bir nebzede olsa sanayi esnafı stres atmışsa aynı zamanda sporun önemi üzerine bir farkındalık yaratmışsak ne mutlu bize. Buraya katkı sunan ve bizim davetimizi kabul eden sanayi esnafına teşekkür ederim” şeklinde konuştu.