YEREL
Giriş Tarihi : 10-07-2021 10:19   Güncelleme : 10-07-2021 10:19

15 Temmuz Etkinlikleri Başladı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlama etkinlikleri kapsamında, Artvin Valiliği koordinesinde Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.

15 Temmuz Etkinlikleri Başladı

Artvin Gençlik Merkezi fuaye alanında düzenlenecek turnuvaya; Artvin Valiliği Artvin Gençlik Merkezi, Doğus A.Ş, İl Sağlık Müdürlüğü, Artvin Defterdarlığı,  Özel Artvin Kişisel Gelişim Kursu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Şekerbank kurumlarından toplam 26 sporcu katıldı. Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası sonunda dereceye giren takımlar şöyle sıralandı: 1. Artvin Valiliği, 2. Özel Artvin Kişisel Gelişim Kursu 3. Artvin Gençlik Merkezi 4. İl Sağlık Müdürlüğü.

Dereceye giren takımlara ödülleri 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlama etkinliklerinde düzenlenecek ödül töreninde verilecek. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada,  “Milletimizin Zaferi olan15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü spor etkinlikleriyle taçlandırıyoruz, şehitlerin aziz hatıralarına ve kanlarıyla müşerref kıldıkları bu topraklara sahip çıkmaya devam ediyoruz” denildi.