SPOR
Giriş Tarihi : 14-01-2023 12:02

“2 Ocak'ta başlayan kampımız sona erdi”

“2 Ocak'ta başlayan kampımız sona erdi”

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Artvin Hopaspor ligin ikinci yarısına antremanlarla hazırlanıyor. Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Lütfü Kolçak, takım hakkında değerlendirmelerde bulunarak"İkinci yarıda Artvin Hopasporumuzun armasını gururla taşıyacak, formamızı terinin son damlasına kadar ıslatacak 5 yeni oyuncuyu kadromuza kattık." dedi.

Kolçak, ligde hedeflerinin play-off'a kalmak olduğunu belirterek, bunun için de gerekli transferleri yaparak, 2. lig yolunda sonuna kadar yarışın içinde olacaklarına inandığını söyledi.

En iyi takımı kurmak için yoğun bir çaba gösterdiklerini vurgulayan Kolçak,Teknik direktörün talepleri doğrultusunda en uygun harcamalar yaptıklarını ifade ederek "Kulübümüzün bütçesini düşünerek transfer yapmak için çalışmalarımızın sonuna geldik. Taraftarımızın beklentilerinin farkındayız."dedi.

Transfer hakkında bilgi veren Kolçak,"İkinci yarıda Artvin Hopasporumuzun armasını gururla taşıyacak, formamızı terinin son damlasına kadar ıslatacak 5 yeni oyuncuyu kadromuza kattık. Yeni oyuncularımız Antalya kampına katıldı. Takımımız ligin ikinci yarısına günde yaptığı çift antrenmanla hazırlanıyor. Kampta Düzcespor ile hazırlık maçı yaptık, 2-2 berabere kaldık. Takımın genel durumundan ve oynanan futboldan memnunum. 2 Ocak'ta başlayan kampımız 13 Ocak'ta sona erdi. Kampın ardından Aydın Efelerspor'la bir hazırlık maçı daha yaparak ilimize döneceğiz. Hazırlıklarımıza evimizde ara vermeden devam edeceğiz."İfadelerine yer verdi.

Sariye TOPALOĞLU

 

Gündem ArtvinGündem Artvin