SİYASET
Giriş Tarihi : 26-10-2022 12:12   Güncelleme : 26-10-2022 12:16

İYİ Parti’nin 5. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Milli İrade Meydanında Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. İYİ Parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgök, “Türkiye'de değişmez denileni değiştiren İYİLER olarak 5 yıl önceki aynı inanç ve azimle İYİ Parti'nin nice yaşlarını görmemiz, gelecek nesillere de güzel, demokratik bir ülke bırakmamız dileklerimle” dedi.

Artvin’de İYİ Parti’nin 5. Kuruluş Yıldönümü nedeniyleMilli İrade Meydanında bulunan Atatürk anıtında çelenk koyma töreni ve ardından basın açıklaması programı düzenlendi.

Çelenk törenine İYİ Parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgökve partililer katıldı.

Çelenk koyma töreninin ardından İYİ Parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgök tarafından kuruluş yıldönümü dolayısıyla basın açıklaması yapıldı.

Akgök, yaptığı basın açıklamasında, “Partimizin 5.yıl kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. 20 yıldır yaşanan her türlü adaletsizliğin karşısına ümit ve cesaretle dikilmek için kurulan iyi partimiz 5 yaşında.

İyi parti daha kuruluş aşamasın da halkın kalbinde çoktan kurulmuştu. Bu yüzden ilk seçimlerde meclise girmeyi başarmış ve önemli bir görev üstlenerek millet ittifakında yer alarak halkımızın ümidi olmuştur.

Türkiye’nin ümidi olan iyi parti 5 yıl gibi kısa sürede ülkemizin en büyük 3.partisi konumuna gelerek yargıtay onaylı üye sayısı 750 bin üyesiyle milletimizin tevekkülle hızla büyüyen parti konumuna gelmiş bulunmaktayız.

Biz büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde cesaretin kadındaki görünümü olan Sayın değerli genel başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde hedefimizden sapmadan, korkmadan engelleri bir bir aşarak hedeflerimize ulaştığımızdan hiçbir kuşkum yoktur.

İyi parti artık ümidini yitiren gençler, çorbasını kaynatamayan kadınlar, asgari ücretle çocuklarını okutamayan babalar, faturasını ödeyemeyen emekliler, hakkettiği halde emekli olamayan vatandaşlar, sınavlarda 90 bile olsa mülakatta elenen gençlerimiz. Devlete güvenleri sarsıldığı için tek çare olarak gördükleri iyi parti işte 20 yılda tek adam rejiminin ülkemizi ne hale getirdiği aşikardır. Bunun için diyoruz ki gelin el birliği ile seçimlerde ülkemizi bu tek adam rejiminden kurtararak güçlendirilmiş parlamenter sistemine biran önce dönelim sözlerimi fazla uzatmadan cesur yürekli partidaşlarımı en derin duygularımla selamlıyorum. İyi partimizin 5.yıl kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” diye konuştu.

Gündem ArtvinGündem Artvin