YEREL
Giriş Tarihi : 26-10-2021 13:13   Güncelleme : 26-10-2021 13:13

4 YILDA 3’ÜNCÜ PARTİ KONUMUNA GELDİK

4 YILDA 3’ÜNCÜ PARTİ KONUMUNA GELDİK

İYİ Parti Artvin İl Teşkilatı Partinin Kuruluşunun  4'üncü yılını coşkulu bir şekilde kutladı. Akgök, “Partimiz 4 yılda Türkiyenin 3’üncü büyük partisi oldu.”dedi

Programda konuşma tapan İYİ Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök, İYİ Parti’nin yaşanan her türlü adaletsizliğin karşısına umut ve cesaretle dikilmek için kurulan bir parti olduğuna vurgu yaptı.

İYİ Parti’nin 4 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin 3’üncü büyük partisi konumuna geldiğini ifade eden İl Başkanı Kemalettin Akgök, "Yıllardır yaşanan her türlü adaletsizliğin karşısına umut ve cesaretle dikilmek için kurulan İyi Partimiz bugün 4 yaşında. Tüm köşe başlarının tutulduğu, yoksulluk ve talanın kol gezdiği sokaklarda umudun adı olan iyi parti 4 yılda ülkemizin en büyük 3. Partisi konumuna geldi. Bu süreçte parti için ve parti dışı pek çok oyun ve engellerle karşılaştık. Ancak çok iyi biliyoruz ki engeller gözlerinizden ayırdığınızda hedefimizden ayrıldığınızda gördüğünüz korkutucu şeylerdir. Biz büyük önderimiz Atatürk'ün izinde ve cesaretin kadındaki görünümü olan Sn. Meral Akşener'in liderliğinde hedefimizden sapmadan ve korkmadan engelleri aşmaya devam ediyoruz. İyi Parti'yi artık umudunu yitiren gençler, çorba kaynatamayan kadınlar, askeri ücretle çocuklarını okutamayan babalar faturalarını ödeyemeyen emekliler ve hakkettiği halde emekli olamayan vatandaşlarımız kurdu. İyi Parti karanlığı yırtıp atacak umutsuzluğu yenerek ve güzel ülkemizi hakkettiği seviyeye çıkaracak olan cesurlar kurdu. İyi ki iyiler var, iyi ki İyi Parti var. Kuruluşumuzun 4. Yılı kutlu olsun. Tüm konuklara ve cesur yürekli partidaşlarımı en derin duygularımla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

İYİ Partinin 4'üncü kuruluş yıl dönümü programına, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurtoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP ARTVİN İl Başkanı Ahmet Biber,İYİ Parti ilçe başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl Teşkilat üyeleri, STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Program sonunda iyi parti yönetimine il başkanı Kemalettin Akgök tarafından plaket takdimi yapılırken yeni üyelere de rozetleri takıldı.

HATİCE DİLER