YEREL
Giriş Tarihi : 05-04-2021 10:03   Güncelleme : 05-04-2021 10:22

Acar Murgul İlçesini Ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Murgul İlçesini Ziyaret Etti.

Acar Murgul İlçesini Ziyaret etti

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, ilçe ziyaretleri programı kapsamında bugün Murgul Ortaokulu ve Murgul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Ziyaretlerine Murgul Ortaokulu ile başlayan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, okul idarecilerinden yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Yüz yüze eğitim yapılan sınıfları da ziyaret eden Acar, öğrenci ve öğretmenlerimizle bir süre sohbet etti. Acar okul bünyesinde bulunan z-kütüphanede incelemelerde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.

Devamında Murgul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, atölye ve dersliklerde incelemelerde bulunduktan sonra sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Acar, öğrenci ve öğretmenlere seslendiği konuşmasında, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin salgın sürecinde üretime yaptıkları katkı ile önemli bir görevi yerine getirdiklerini ifade etti. Acar ziyaretlerini okul bünyesinde bulunan robotik kodlama atölyesinde üretilen drone ve model uçakları inceleyerek tamamladı.

Ziyaretleri sırasında İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş eşlik etti.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ