YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2021 10:25   Güncelleme : 07-09-2021 10:27

ACAR’DAN SENE BAŞI MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar sene başı başlama mesajı yayınladı.

ACAR’DAN SENE BAŞI MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürü Acar yayınladığı sene başı mesajında “Hem kesintisiz bir eğitim - öğretim yılı, hem de sağlığımız için salgınla mücadele tedbirlerine sıkı sıkıya uymaya devam etmeliyiz. Özellikle, maske-mesafe ve temizlik kurallarına uymaya azami özen göstereceğimize ve okullarımızda yüz yüze eğitimle bu dönemi tamamlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Acar’ın mesajında şu ifadeler yer aldı;

“Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrencilerimiz ve Değerli Velilerimiz,

Büyük Milli Eğitim ailesinin bütün paydaşları olarak yeni bir eğitim - öğretim yılının daha başlangıcına heyecanla şahitlik ediyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz Covid-19 salgını nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından nihayet okullarına ve sınıflarına kavuşuyor.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Eğitim alanındaki tüm çabamız, bir gelecek inşasıdır. Ülkemizi, nitelikli ve güzel yarınlara, her yönüyle güçlü, erdemli gençler taşıyacaktır. Bizler; Büyük Türkiye'nin bir parçası olduğumuzu unutmadan, değerlerimize saygılı, sorun çözmeye odaklı, öğrencilerimizin bütünsel gelişimini destekleyen çalışmalara dayalı bir eğitim sergileme gayreti içinde olmaya devam edeceğiz.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bugün hepinizin yüzünde, öğretmenlerinize ve okulunuza kavuştuğunuz için pırıl pırıl bir mutluluk var.  Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum.

Değerli Velilerimiz,

Hem kesintisiz bir eğitim - öğretim yılı, hem de sağlığımız için salgınla mücadele tedbirlerine sıkı sıkıya uymaya devam etmeliyiz. Özellikle, maske-mesafe ve temizlik kurallarına uymaya azami özen göstereceğimize ve okullarımızda yüz yüze eğitimle bu dönemi tamamlayacağımıza inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, sağlıklı ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.”