YEREL
Giriş Tarihi : 03-07-2021 10:52   Güncelleme : 03-07-2021 10:52

ACAR’IN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU MESAJI

Kıymetli Öğrencilerim, Öğretmenlerimiz ve Velilerimiz,

ACAR’IN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU MESAJI

Salgın tedbirleri çerçevesinde eğitime devam ettiğimiz 2020-2021 eğitim öğretim yılını bugün bitiriyoruz. Geride bıraktığımız bir yıl boyunca uzaktan eğitime ağırlık vererek hem sevgili öğrencilerimizin sağlığını korumaya hem de eğitim öğretimden üst seviyede verim alarak başarıyı arttırmaya büyük önem verdik. Bu zor süreçte sizlerin de gayreti ile birçok başarılı çalışmaya imza attık. Göstermiş olduğunuz bu sabır ve gayretten ötürü hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Milli Eğitim Bakanlığımızın “ Telafide Ben de Varım” programı kapsamında yaz tatili boyunca açık olacak okullarımızda özellikle öğrencilerimizin; fiziksel, sosyal, duygusal ve akademik gelişimlerine büyük katkı sunacak olan etkinlikler yürütülecektir. Öğrencilerimizden, eğlenerek öğrenme imkânı bulacakları bu faaliyetlere katılım sağlamalarını ve yaz tatili boyunca kitap okumaya devam etmelerini istiyoruz.

2021- 2022 eğitim öğretim yılında salgının tamamen son bulmasını ve okullarımıza yüz yüze eğitim ile başlamayı temenni eder; sağlıklı, mutlu, eğlenceli bir yaz tatili geçirmenizi dilerim.

Fahri ACAR

Artvin İl Millî Eğitim Müdürü