YEREL
Giriş Tarihi : 18-10-2021 12:13   Güncelleme : 18-10-2021 12:13

ACAR’IN OKUL ZİYERETLERİ DEVAM EDİYOR

ACAR’IN OKUL ZİYERETLERİ DEVAM EDİYOR

Artvin Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar okul ziyaretleri kapsamında Murgul’daki bazı okulları ziyaret etti.

Yeni eğitim dönemi başladığından beri il ve ilçelerdeki ilk, orta ve lise düzeyindeki çeşitli okulları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Fahri Acar Murgul Damar ilk ve ortaokulu, Şöhret Cengiz Anadolu İmam Hatip Ortaokulu/Lisesi, Murgul Anaokulu ve Atatürk Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu.

Sınıflarda öğrenci ve öğretmenler ile bir araya gelen Acar, 2020-2021 eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulundu. Acar, yüz yüze eğitime geçilmesi ile öğrenci ve öğretmenlerin okullarına kavuşmalarının sevincini paylaştı. Öğretmenler ile kısa bir toplantı da yapan Acar, “Gerek uzaktan eğitim gerek yüz yüze eğitimde gösterdikleri fedakârlık ve özveri ile ilimizin eğitimde gösterdiği başarıya katkılarından ötürü öğretmenlerimize teşekkür ederim. Eğitimin ana unsuru öğretmenlerdir. Eğitim camiası olarak büyük bir aileyiz” dedi.

Atatürk Anadolu Lisesinde okul çıkışı yapılan İstiklal Marşı töreninde öğrencilere hitap eden Acar, öğrencilerimizin kendilerine güvenmelerini ve çalıştıkları takdirde mutlaka başarıya ulaşacaklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Murgul ziyaretleri kapsamında Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş ile birlikte 20.08.2021 tarih ve 2021/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Murgul Kaymakamı olarak atanan Alay Yazıcıyı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Hatice Diler