YEREL
Giriş Tarihi : 23-05-2022 11:07   Güncelleme : 23-05-2022 11:07

“Adalet Olduğu Zaman Ülkede Her Sorun Çözülecektir”

“Adalet Olduğu Zaman Ülkede Her Sorun Çözülecektir”

Murgul İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelikarslan,partisinin nüfusa oranla en fazla seçmeninin Artvin’de olduğunu söyleyerek, “Son 20 yılında AK parti zihniyeti ülkede adaleti bitirdi, milli eğitim batırdı ve sağlığı çökertti. Yeniden bu ülkede adalet tesis edebilmek için İYİ parti kuruldu. İYİ parti iktidarında öncelikle bu ülkede adalet sağlanacak Adalet olduğu zaman ülkede her sorun çözülecektir” dedi.

İYİ Parti Murgul İlçe Başkanı Hüseyin Çelikarslan, “İyi parti neden oluştu ülkede olan adaletsizlikten dolayı. Bizler bir zamanlar 3 kıtaya adalet götüren medeniyet dağıtan bir milletin evlatlarıydık gelinin görün ki bugün cumhuriyetimizin son 20 yılında AK parti zihniyeti ülkede adaleti bitirdi, milli eğitim batırdı ve sağlığı çökertti. Yeniden bu ülkede adalet tesis edebilmek için İYİ parti kuruldu. İYİ parti iktidarında öncelikle bu ülkede adalet sağlanacak Adalet olduğu zaman ülkede her sorun çözülecektir.İYİ parti iktidarı geldiği zaman kesinlikle Allah'ın izniyle ülkede öncelikle adaleti sağlayacağız herkes eşit olacak. Bugünkü iktidara yanlıysan her şey mubah değilsen günah böyle bir şey olamaz. Herkes Türk vatandaşı herkese eşit ve adil olmak zorundayız bunun için bu iktidarın sonu geldi ilk seçimde İnşallah sandığa gidecekler her şey iyi olacak İYİ parti gelecek tek ümidimiz bu” şeklinde konuştu.

Partilerinin nüfusa oranla en yüksek seçmeninin Artvin’de olduğuna dikkat çeken Çelikarslan, “Öncelikle şunu belirteyim iyi parti Türkiye standartlarında güçlü bir parti olma yolunda ilerliyor Artvin'e gelince, iyi parti Türkiye ortalamasında üye kayıtlarında ilk sırada nüfus oranına göre Artvin ilk sırada. Tabii ki milletvekili aday adaylarımız çok şu anda yalnız Hamza Gezmiş ve Nedim Koyuncu değil ardında üç dört tane daha adayımız vardır. İYİ Parti'ye katılımlarımız çok iyi bir şekilde devam ediyor. Türkiye sorunlarını dile getiren iktidarı bu konuda zorlayan bir parti haline geldik çünkü vatandaşa birebir dokunuyoruz esnaf ziyaretlerimiz genel başkanlarımızdan ilçe başkanlarına kadar herkes bu konuda çalışmalarını yapıyor ülke gündemine ekonomik olarak gündemde tutuyoruz vatandaşa dokunuyoruz vatandaşın sorunlarını bir bir dinliyoruz ve şu anda oy oranı olarak yüzde 20 bandındayız seçime doğru bu oran yüzde 30'larda ve bir parti olma yolunda ilerliyoruz” diye konuştu.

Çelikarslan partinin ilçedeki oy oranından da bahsederek, “Murgul'a gelince tabii ki Murgul küçük bir ilçe ama şunu söyleyeyim oy oranında Türkiye ortalamasında en yüksek oyu alan İYİParti Murgul’dayüzde 13 bu bir başarıdır tabii ki sağ seçmenin muhafazakâr seçmenin Murgul’da ağırlığı fazla. Vatandaşa gelince ilçe başkanlığı olarak vatandaşı tek tek ziyaret ediyoruz sorunlarını dinliyoruz ilçenin sorunlarını yerinde görüyoruz ve anlatıyoruz. Şirketlerden dolayı Murgul’da işsizlik sorunu yoktur hatta diğer ilçelerden de işsiz olan gençlerin Murgul’da iş bulabiliyorlar. Ancak bazı eksiklikler var bunların giderilmesi için bizde bunları genel merkeze rapor yapıyoruz genel merkez iktidara bunları anlatıyor. Önümüzdeki yerel seçimlerde millet ittifakı olarak Murgul’da belediye başkanlığını alıp Murgul’da İYİ parti belediye başkanlığı alacağına inanıyoruz inancımız tamdır ve seçmenimize de bu konuda güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

HATİCE DİLER