YEREL
Giriş Tarihi : 31-05-2021 11:03   Güncelleme : 31-05-2021 11:03

AFAD AFİŞLERİ VE İŞ YERLERİ İÇİN AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ

Hopa Ticaret Ve Sanayi odası AFAD afişleri ve iş yerleri için afet farkındalık eğitimi hakkında sosyal medya da şu bildiriyi yayınlandı.

AFAD AFİŞLERİ VE İŞ YERLERİ İÇİN AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ

“Bildiğiniz üzere, herhangi bir afet durumunda üretimin ve ticaretin en az seviyede etkilenmesinin sağlanabilmesi için işletmelerin de doğal afetlere karşı hazır olması gerekmektedir. İş dünyası afetlere karşı ne kadar hazır olursa Türkiye ekonomisinin de sürdürülebilirliği o denli kuvvetli olacaktır. İşte bu sebeple işletmeleri afetlere hazırlama sürecinde esas rol odamıza düşmektedir. Bu yüzdendir ki, hem kendimiz hem de üyelerimiz için afetlere karşı en iyi şekilde hazır olmak için üyelerimizi iş yerlerinde afet ve acil durumlarda iş sürekliliği için farkındalık ve bilgi afislerinin dağıtımını yaparak üyelerimizi bilgilendirdik.

Birliğimiz faaliyetleri devam ederken İçişleri Bakanlığımız ile de “2021 Afet Yılı” çalışmaları kapsamında “TOBB-AFAD Eğitim İş birliği Protokolü” imzaladık.

Söz konusu Protokol kapsamında  AFAD tarafından hazırlanan eğitime https://www.youtube.com/watch  linki üzerinden ulaşabilirsiniz”