EĞİTİM
Giriş Tarihi : 23-12-2022 14:35

Aile okulu eğitimleri devam ediyor       

Aile okulu eğitimleri devam ediyor       

‘Aile Okulu’ Projesi kapsamında Artvin’de düzenlenen eğitimler Vakıfbank İlkokulunda devam ediyor.

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 81 ilde başlatılan Aile Okulu Projesi kapsamında yapılan çalışmalar Artvin’de de devam ediyor.

Başladığı günden itibaren 81 ilde toplam 1 Milyon velimize ulaşılan Aile Okulu Projesi kapsamında Artvin’de düzenlenen eğitimler Vakıfbank İlkokulunda devam etti.

Vakıfbank İlkokulunda düzenlenen Aile Okulu Eğitim Programını Şube Müdürü Muzaffer Zor eşliğinde ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar; yönetici, öğretmen ve veliler ile bir araya geldi. Acar konuşmasında okul-veli iş birliğinin öneminden bahsederek çocuklarımızın eğitimi ve gelişimi için hem ailede hem de okulda ihtiyaçları olan hususlara değindi.

Öğrencilerin bilişsel, fiziksel ve psikolojik olarak sağlıklı bireyler olmalarının önemine dikkat çeken Acar, velilerin Aile Okulu Eğitimleri sayesinde günümüz sorunları ile baş etmede ve çocuklarının eğitimine katkı sunmada daha güçlü olacaklarını belirterek bu gücün eğitimdeki olumlu yansımalarını da hep birlikte görüleceğine olan inancını belirtti.

Acar, seminerin düzenlenmesinde emeği geçen okul yönetici ve öğretmenleri ile seminere katılan velilere teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

Sariye TOPALOĞLU

Gündem ArtvinGündem Artvin