SİYASET
Giriş Tarihi : 08-11-2022 10:56

“AK Parti Toplum ile Bağını Koparmadı”

“AK Parti Toplum ile Bağını Koparmadı”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 81 ilde düzenlenen '2023'e Doğru Şehir Buluşmaları' çerçevesinde Artvin’de bir program yapıldı.

Programda konuşma yapan AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, “Şehir buluşmaları kapsamında AK Parti hiçbir zaman toplum ile bağını kopartmayan, toplumun her zaman hem düşüncelerini hem taleplerini şikayetlerini en yakından takip eden, bunun için gerekli organizasyonlara gerekli mekanizmalara sahip bir parti” dedi.

 “Artvin’de ilçe ilçe yeni bir buluşma, halkımızla AK Partinin bir manada radarlarını buraya yayarak daha iyi Artvin’i anlamak ve Artvin ile ilgili meselelerde ileriye dönük bir vizyon oluşturmak açısından böyle bir program planlandı.” diyen Balta, “Ben de bu programlar kapsamında birkaç gün evvel Ordu’da, Ardahan’da bulunuyordum. Orada benimle birlikte başka Milletvekili arkadaşlarımda vardı. Biz şunu her zaman söylüyoruz: “AK Parti bütün Türkiye’nin partisidir.” Bunu da bu çalışmayla görüşmüş oluyoruz. Orada insanımızı görmek, evet bir bölgenin Milletvekiliyiz aslında ama anayasal olarak bütün Türkiye’yi temsil ediyoruz. Ülkenin farklı bölgelerinde görev yapması milletçe kaynaşmamız her bölgemizi anlamamız, her bölgemizin derdiyle herkesin meşgul olması açısından çok güzel bir çalışma olduğunu görüyorum. Bugün bunu Artvin’de gerçekleştiriyor olmanın gerçekten büyük bir memnuniyeti ve mutluluğunu duyuyorum. Herkese tekrar teşekkür ediyorum. Bu çalışmanın hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, ise yaptığı konuşmada, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında Artvin ilindeki programımızı bugün inşallah gerçekleştireceğiz. Genel Merkez Heyetiyle ve Milletvekilleriyle tüm ilçelerimizle sahada vatandaşlarımızla birebir temas kuracağız, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geleceğiz. Malumunuz 2023 seçimleri için aslınsa start verilmiş sayılıyor. AK Parti de sahadaki çalışma bir seçim bittiğinde ertesi günü diğer seçim için çalışma başlar. Biz bu prensiple yürütüyoruz. Fakat son yıl içerisine girilince de burada biraz daha ivmeyi arttırıyoruz. Bu şehir buluşmaları projesi bu kapsamda gerçekleştiriliyor. Bugünkü programımızın hayırlı olmasını diliyorum, hayırlı işler yapmaya rabbim bizleri vesile kılsın diyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Programa, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, Kars Milletvekili Yunus Kılıç, Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Ardahan Milletvekili Orhan Atalay ve bazı MKYK üyeleri de katıldı.

Hatice Diler

Gündem ArtvinGündem Artvin