YEREL
Giriş Tarihi : 07-06-2021 10:47   Güncelleme : 07-06-2021 10:47

AKP İlçe Teşkilatı Arhavi Belediyesine Ziyaret

AK Parti ilçe teşkilatı başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.

AKP İlçe Teşkilatı Arhavi Belediyesine Ziyaret

Ziyarette CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı’nın yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık da hazır bulundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik ve yönetim kurulu üyelerini başkanlık makamında ağırlayan Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, ziyaretleri nedeni ile kendilerine teşekkür ederek, ilçe başkanlığına atanan Remzi Gedik’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyaretin ardından Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, kapanma döneminin ardından tekrar eğitim ve öğretime başlayan ilköğretim okullarımıza ziyarette bulundu.

Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu Arhavi Cumhuriyet İlkokulu, Nuri Özaltın 75. Yıl İlkokulu, FSM İlkokulu, MNG İlkokulu ve Hacılar İlkokulunu ziyaret ederek burada okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Ziyaretlerde okullarımızın ve öğretmenlerimizin sorunlarını ve isteklerini dinleyen başkan Kurdoğlu, Arhavi de eğitim kurumlarımız için yapılan çalışmalarından bahsetti.

Pandemiden dolayı ara verilen ilköğretim kurumlarının yeniden kısıtlı sayı ve günlerde yeniden açılmasıyla öğrenciler eğitim ve öğretim faaliyetlerini tatil dönemine kadar yüz yüze sürdürecekler.