YEREL
Giriş Tarihi : 23-08-2022 11:17

AKP’liler Yusufeli İçin Çalışıyor

AKP’liler Yusufeli İçin Çalışıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla, AKP İl Başkanı Fatih Tahtalı, İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak, AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı BaşdanışmanıDr.İsrafil Kışla, AKP İl Başkanı Fatih Tahtalı,İl Genel Meclis BaşkanıFurkan Çakmak, AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım'ı makamında ziyaret edip Yusufeli’nde Yeniden Yerleşim Alanına taşınma sürecine giren ilçenin sorunlarını tekraren dile getirip çözümü noktasında istişarelerde bulundu.

AKP Yusufeli İlçe Başkanı İbrahim Alkan konu ile ilgili yaptığı açıklamada “İlçede hak sahibi olmayan esnaf büyüklerimiz ve kardeşlerimizin yeni yerleşim yerinde bir an önce dükkânların temellerinin atılmasını ve hemşerilerimizin mağduriyetinin giderilmesi için Sayın Genel Başkan Yardımcımız Binali Bey, TOKİ Başkanımız ile görüşerek sürecin başlaması için gereken çakışmaların yapılmasını istedi. İnşallah bu süreci bizlerde Sayın Başdanışmanımız,Sayın Vekilimiz,Sayın İl Başkanımızın öncülüğünde takip edip hemşehrilerimize hayırlı müjde veririz.

Bu süreçte daha çok çalışmaya hemşehrilerimizin sorunlarını Devlet eliyle yapılan devletimizin temsilcilerine ilçemizdeki sorunları aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin