YEREL
Giriş Tarihi : 02-06-2021 10:41   Güncelleme : 02-06-2021 10:41

“Arhavi Okuyor” Kampanyası İle Öğrencilere Kitap Dağıtıldı

Arhavi Kaymakamlığı, Arhavi Belediyesi, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası ile Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliğiyle “Arhavi Okuyor” kampanyası çerçevesinde Arhavi’deki Okul ve Öğrencilerine toplam 1124 kitap dağıtıldı.

“Arhavi Okuyor” Kampanyası İle Öğrencilere Kitap Dağıtıldı

Kitap dağıtım törenine, Arhavi kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Atıf Kesim, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, SYDV Müdürü İnci Köseoğlu, Arhavi Milli Eğitim personelleri ile öğrenciler katıldı.

Kitap dağıtım töreninin ardından öğrencilere başarılar dileyen Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş; ‘Pandemi sürecinde uzaktan eğitim yoluyla eğitimlerini sürdüren, ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimize okuma alışkanlığını kazandırmak, kütüphanesi olmayan okullarımıza mini bir kütüphane kazandırmak amacıyla bu kampanyayı başlattık. Emeği geçen tüm kurumlarımıza ve arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum’ dedi.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu öğrencilere başarılar dileyerek yaptığı konuşmada böyle bir kampanyaya destek vermekten çok mutlu olduklarını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Arhavi Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Atıf Kesimal, yaptığı konuşmada kampanyanın hayırlı olmasını dileyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Program sonunda Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu katılımcılara teşekkür ederek, il milli eğitim müdürlüğü adına protokol mensuplarına günün anısına çeşitli hediyeler takdim etti.