YEREL
Giriş Tarihi : 21-04-2022 10:24   Güncelleme : 21-04-2022 10:24

ARTSO Üyeleriyle İftar Yemeğinde Buluştu

ARTSO Üyeleriyle İftar Yemeğinde Buluştu

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği buluşmasını Ardanuç’ta da gerçekleştirdi. 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve yönetimi Ramazan ayı nedeniyle düzenledikleri iftar yemekleri kapsamında Ardanuçlu üyeleriyle iftarda bir araya geldi.

İftar yemeğinde üyelere seslenen Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıSeçkin Kurt, “yemek davetimizi kabul edip gelen siz değerli üyelerimiz ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. Ramazan ayı içerinde üyelerimizin bulundu ilçelerde, üyelerimizle iftar yemeğinde bir araya gelmeye çalıştık. Bu akşamda Ardanuç’ta siz üyelerimizle bir araya geldik. Ticaret odamız olarak zaman, zaman bir araya gelerek üyelerimiz ile dayanışma içinde bulunup ticari sorunlarımızda fikir alışverişinde bulunarak sorunlarımızı çözmeye çalışacağız. Odamıza bağlı ilçelerimizden biri olan Ardanuçlu iş dünyası ve esnaflarının yer aldığı iftar yemeğinde, Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Ardanuç Esnaflar ve Sanatkârlar Odası Başkanı Dilek Yıldız, Ardanuç Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatif Başkanı Necati Demirtaş, Artvin İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı Azam Demirci, Artvin İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Talip Işık bizlere eşlik etti. Odamız yönetim kurulu üyelerimiz adına kendilerine davetimize iştirak etmelerinden dolayı teşekkürlerimi sunar hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

İftar yemeğine Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, İyi Parti Ardanuç İlçe Başkanı Selçuk Babacan, Ardanuç Esnaflar Odası Başkanı Dilek Yıldız, Ardanuç Esnaf Ve Sanatkarlar Kooperatif Başkanı  Necati Demirtaş, Artvin İli Damızlık Koyun Ve Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı Azam Demirci, Artvin İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Talip Işık Ve Ticaret Odası Üyeleri Katıldı.

Program yemeklerin yenmesinin ardından sona erdi.