YEREL
Giriş Tarihi : 16-09-2021 11:11   Güncelleme : 16-09-2021 11:14

ARTVİN ÇORUHSPOR SEZONA HAZIR

Artvin Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yılmaz 2021-2022 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor Kulübü’nün sezon hazırlıklarına devam ettiğini belirterek açıklama yaptı.

ARTVİN ÇORUHSPOR SEZONA HAZIR

2021-2022 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor Kulübü’nün sezon hazırlıklarına Artvin İskebe şehir stadında devam ettiğini belirten Yılmaz, “Artvin Çoruhspor Kulübü olarak geçen sezon şampiyon olarak katılım hakkı elde ettiğimiz bölgesel Amatör Ligine dünyayı etkisi altına alan Covit 19 salgını nedeniyle katılamadık.  Artvin çoruhspor kulübü olarak 2021-2022 Futbol sezonuna katılmak için gerekli katılım ücreti ve belgeler tamamlanarak Türkiye Futbol federasyonu teslim ettik. Futbol Takımımız Teknik direktör Coşkun ÖZ ve Ekibinin kontrolünde çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Türkiye Futbol federasyonu bölgesel Amatör Ligi Ekim ayının ikinci haftası başlatılmasını beklemekteyiz. Türkiye Futbol federasyonu henüz liglerin başlama tarihi ile ilgili bir açıklama yapmadı birkaç gün içerisinde gerekli açıklamanın yapılmasını ve kura çekimini bekliyoruz” dedi.

Artvin Çoruhspor Kulübü olarak Teknik Direktör Coşkun Öz ve yönetim kurulu üyeleri sezon öncesi yapılan toplantıda 25 yıl sonra deplasmanlı lige katılan Artvin Merkez ilçesinin ve yönetim kurulu üyelerinin yapması gerekenleri istişare ettiklerini belirten Yılmaz, “Öncelikle problemimiz konaklama bu sorunumuzu Livane Apart işletmesinden 5 adet 20 kişinin konaklayabileceği daireleri kiraladık. Bizlere bu hususta yardımcı olan Livane Apart yetkililerine teşekkür ederiz. Artvin Çoruhspor Kulübü olarak bu sezon konaklama problemini apart daireler kiralayarak çözdük, önümüzdeki sezon Varyant’ta kiralamış olduğumuz ruhsat aşamasında olan arazimize inşallah Artvin Çoruhspor Kulübü sporcu konuk evi işletmesini yaparak uzun yıllar boyunca bu sorunu da çözmüş olacağız” dedi.

Yılmaz açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi;

“Artvin Çoruhspor Kulübü olarak sporcularımızın kahvaltı ve yemek ihtiyaçlarını ise Artvin Çoruhspor Kulübüne ait olan merkezde bulunan kahvaltı salonu ve lokal işletmemizi hazır hale getirerek sporcularımızın hizmetine sunduk. Artvin Çoruhspor Kulübü olarak konaklama, beslenme, sağlık, araç ve malzeme anlamında herhangi bir eksiğimiz şu aşamada bulunmamaktadır.

Artvin Çoruhspor Kulübü yönetim kurulu olarak hocamızın talepleri doğrultusunda transfer çalışmalarımızda devam etmektedir. Futbol takımız şu an 19 sporcu, 3 teknik ekip, 1 Masör ve 4 personel ile sezona hazırız, eksik olan bölgelerimize de en kısa sürede transferler yaparak bu sezon ses getiren adından çokça söz ettirecek şampiyonluğun en güçlü adayı Artvin Çoruhspor Kulübü olarak Ligde olacağız. Hedef profesyonel lig. Her şey hayal etmekle başlar.”