YEREL
Giriş Tarihi : 05-05-2021 12:28   Güncelleme : 05-05-2021 12:35

Artvin Hopaspor Başkanı Cihan, “ Yeni sezon hedefimiz şampiyonluk”

Artvin Hopaspor Başkanı Göksel Cihan,“ Önümüzdeki sezon şampiyon olacak bir takım kuracağız” dedi.

Artvin Hopaspor Başkanı Cihan, “ Yeni sezon hedefimiz şampiyonluk”

Artvin Hopaspor Türkiye 3. Lig 1. Grup 2020-2021 sezonunda vermiş olduğu mücadelede ligi 8. olarak tamamladı. Ligin son maçına genç futbolcularla çıkan Artvin Hopaspor, Fatsa Belediyespor’u 1-0 yendi.

Maç sonu vermiş olduğu röportajda şu ifadelere yer veren Çınar: “Seneye hedefimiz playoff değil, şampiyonluk olacak. Hedefimize uygun da bir kadro kuracağız ve hedefimize uygun bir yönetim oluşturacağız. Bu seneki yönetim biliyorsunuz birkaç kez değişti. Önümüzdeki sezon için yeni bir yönetim kurulu oluşturmayı planlıyoruz. Bugüne kadar kulübümüze hizmet eden değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. “ dedi.

-Süper ligi kıskandıracak taraftara sahibiz

Artvin’de futbola büyük bir olduğunu belirten Cihan,” “Büyük bir futbol sevgisi olan bir ilimiz var. Süper lig başta olmak üzere diğer üst lig takımlarında olmayan seyirci kitlemiz var. Ben Sakarya ilinde yaşıyorum. Başkan olarak takımımı iç ve dış sahada yalnız bırakmıyorum.  Bu sene birçok şanssızlıklarda yaşadım. Kalp krizi geçirdim, maç dönüşü trafik kazası geçirdim, ölümden döndüm. Bunlar hep Artvin Hopaspor sevgisidir. İşte bu sevgi olduğu için buralara kalkıp geliyoruz, canımızla dişimizle Artvin Hopaspor için uğraşıyoruz. “ diye konuştu.

-Şehrin takımına herkes destek vermeli

Artvin Hopaspor’un ilin takımı olduğunu ve toplumun her kesimin gereke n maddi ve manevi desteği vermesi gerektiğini ifade eden Cihan,” şunları söyledi:

Kendi gücümüzle, kendi paramızla, kendi uğraşımızla bu seviyeye geldik. Fazla da borcumuz yok. Olan borcumuzu da biz kendimiz halledeceğiz. Umduğumuz desteği maalesef bulamadık.” ifadelerine yer verdi.