YEREL
Giriş Tarihi : 21-06-2021 10:33   Güncelleme : 21-06-2021 10:33

Artvin Motosiklet Kulübünün Başkanı İnce oldu

Artvin Motosiklet Kulübü 17.06.2021 tarihinde gerçekleştirdiği olağan genel kurul toplantısı sonunda Hüseyin İnce oybirliği ile yeni başkan seçildi.

Artvin Motosiklet Kulübünün Başkanı İnce oldu

Başkan seçilen İnce; “Artvin motosiklet Spor kulübünün daha iyi ve daha güzel yerlere gelmesi için genç arkadaşlarımızla bu göreve talip olduk büyüklerimizden aldığımız bu emaneti daha iyi yerlere taşımak için var gücümüzle büyüklerimizin bizlere öğrettiği şekilde çalışacağız” dedi.

Başkan seçilmesinin ardından açıklamalarda bulunan İnce; “Kulübümüzün kuruluşundan resmiyet kazanmasına ve bugünlere gelmesinde emeği olan var gücüyle çalışan büyüklerimizin emaneti Artvin motosiklet Spor kulübünün daha iyi ve daha güzel yerlere gelmesi için genç arkadaşlarımızla bu göreve talip olduk büyüklerimizden aldığımız bu emaneti daha iyi yerlere taşımak için var gücümüzle büyüklerimizin bizlere öğrettiği şekilde çalışacağız. Daha çok etkinlikle, daha çok duyarlılıkla motosiklet sürücüsü dostlarımızın yanında olacağız. Motosiklet kültürünü en güzel şekilde en doğru şekilde kuşaktan kuşağa aktarılmasına aracı olacağız.

Kulüp adına ekipmanın ve eğitimin önemini gerek üyelerimize gerekse motosiklete gönül vermiş dostlarımıza ilerleyen günlerde düzenleyeceğimiz eğitimle ve örnek olarak aktaracağız. Trafikte motosiklet sürücüsü dostlarımızın karşılaştıkları sorunlara çözüm olmak için tüm fedakarlığı kulüp adına göğüsleyeceğiz. Ve motosiklet kültürünün daha güzel yerlere varması için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışacağız” dedi.

Artvin Motosiklet Kulübü yeni yönetim üyeleri; Hüseyin İnce ( BAŞKAN), Erkan Büyük (B.YARDIMCISI),Tunç Elçin (SAYMAN), Aykan Yenigün (Y.KURULU ÜYE), Serkan Alkan ( Y.KURULU ÜYE), İbrahim Güngör (Y.KURULUÜYE), Burak Demir ( Y.KURULU ÜYE) olarak seçildi.