YEREL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 10:54   Güncelleme : 14-09-2021 10:58

ARTVİNLİ GENÇ GİRİŞİMCİLER ARDAHAN’DA

Genç girişimciler Fuat Bucan ve Çağlar Yılmaz’ın Hot döner Ardahan Şubesini hizmete açtı.

ARTVİNLİ GENÇ GİRİŞİMCİLER ARDAHAN’DA

Ardahan’da Kongre caddesinde hizmete giren Hot dönerin açılış törenine Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, CHP Borçka İl Genel Meclis üyesi Celal Alpaslan ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşma yapan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir “Pandemi nedeni ile birçok esnafımız çok zor günler geçirdi ve geçirmeye devam ederken ilimize yatırım yaparak bu iş yerini ilimize kazandıran girişimcileri kutluyor, teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyor bol kazançlar diliyorum” dedi.

Açılış sonrası açıklamada bulunan Çağlar Yılmaz ve Fuat Bucan ise; “Hot döner Türkiye genelinde 80’i aşkın şubesi ile hizmet veren lezzet konusunda kendisini kanıtlamış çok önemli bir markadır. Ardahan’da Hot döner yoktu. Burada şubemizi açtık. Döner sektöründe yeni bir lezzet sunduk. Ardahan Artvin komşu ehlidir. Birçok ortak değerlerimiz kültürlerimiz var. Kız almış kız vermişiz dost olmuşuz ahbap olmuşuz. Ayrıca Ardahan’da çok sayıda Artvinli bürokrat memur çalışan insanlarımız var, çok kıymetli dostlarımız var.

Tadımlık değil Doyumluk parolasıyla yola çıktık ve 10 Eylül 2021 tarihi itibari ile kurdelemizi keserek işletmemizi hizmete açtık.  Biz iş yerimizde önce hijyen temizlik ve güven diyerek kapılarımızı açıyoruz. Özel soslu Hatay dönerimizi, lezzetimizi tatmaya davet ediyoruz. Paket servisimizle lezzeti müşterilerimizin ayağına götürüyoruz. Çok değerli Ardahan halkının bu işletmeye sahip çıkacağına gönülden inanıyoruz. Sadece tavuk dönerimizle değil aynı zamanda iskender ve tatlı çeşitlerimizle köftemizle hizmetinizdeyiz. Açılışımızı onurlandırılan Ardahan belediye başkanı Sayın Faruk Demir’e, Ardahan Ticaret ve Sanayi odası başkanı Sayın Çetin Demirci’ye Davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.