YEREL
Giriş Tarihi : 10-06-2022 11:16   Güncelleme : 10-06-2022 11:16

Bahar Şenliği Düzenlendi

Bahar Şenliği Düzenlendi

Artvin Atatürk Ortaokulu’nda Okul Aile Birliği tarafından bahar şenliği düzenlendi.

Artvin Atatürk Ortaokulu’nda öğrencilerin yaz tatili ve sınavları öncesinde moral depolayabilmeleri maksadıyla her yıl Okul Aile Birliği’nce düzenlenen bahar şenliği bu yıl daokul bahçesinde düzenlendi. Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Özkan Köse, Atatürk Ortaokulu Oğuzhan Sürücü, Müdür Yardımcısı Özkan Uzun, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Kaplan ve yönetim kurulu, okul eğitim kadrosu ile öğrenci velileri katıldılar. Öğrencilere bizzat Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından köfte, ekmek ve ayran dağıtılırken, öğrenciler bir yandan gönüllerince eğlendiler bir taraftan da karınlarını doyurarak güzel bir gün geçirdiler.

Okul bahçesindeki şenlikte çeşitli oyunlar oynayan öğrenciler oyunlarda sergiledikleri başarılar ile velileri tarafından alkışlandılar. Renkli görüntülerin ortaya çıktı bahar şenliğinde öğrenciler yeri geldi sportif müsabakalar yaptılar, yeri geldi halaylar çekerek yılın stresini atma fırsatı buldular.

Okul Müdürü Oğuzhan Sürücü, her yıl aile birliği tarafından düzenlenen bahar şenliğini bu yıl havaların soğuk gitmesinden dolayı biraz gecikmeli düzenlediklerini belirterek etkinliği sıcak havaya denk getirerek öğrencilerin bir yılın stresini bir nebze atmalarına katkı sağlamak istediklerini söyledi. Öğrencilerin güzel bir gün geçirmelerini sağladıklarının altını çizen Oğuzhan Sürücü, yıl sonu tatili öncesinde de öğrencilerin bir arada eğlenmelerini sağlayarak öğrencilerin moral depolayarak yıl sonu tatiline girmelerine olanak tanıdıklarını ifade etti.

Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Kaplan ise yönetim kurulu üyeleri ve velilerle birlikte her yıl gerçekleştirilen bahar şenliğinde bu yıl köfte ekmek yaparak öğrencilere güzel bir gün geçirtmeye çalıştıklarının altını çizerek öğrenci, öğretmen ve velilerin hep birlikte eğlendikleri ortamların öğrenciler için unutulmaz anılar arasına girdiğini de sözlerine ekledi.

Öğrenciler günün ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenerek mutlu anılar biriktirdiler.