YEREL
Giriş Tarihi : 18-04-2022 10:24   Güncelleme : 18-04-2022 10:24

BAL Ligi Play-Out Teknik Toplantısı Yapıldı

BAL Ligi Play-Out Teknik Toplantısı Yapıldı

Borçkaspor ile Arhavispor arasında oynanacak olan Play-Out müsabakasının teknik toplantısı yapıldı. Toplantıda 27 Nisan Çarşamba günü saat 12.00’da İskebe Şehir Stadında karşılaşmanın yapılacağı kararı alındı.

Bölgesel Amatör Liginde kenti temsil edecek olan takımın belirleneceği müsabaka öncesi maç deteylarını kararlaştırmak üzere toplantı gerçekleştirildi. Toplantı sonrası Artvin Amatör Spor Kulüpleri başkanlığından yapılan açıklamada alınan kararlar şöyle bildirrildi:

“İlimizi 2022/2023 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan takımın belirleneceği, Borçkaspor ile Arhavispor arasında yapılacak olan müsabakanın teknik toplantısı yapıldı.Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Artvin ASKF Başkanı Sadettin Dağ, Artvin Futbol İl Temsilcisi Berkan Keskin, Borçkaspor Kulübü Başkanı Hasan Özışık ve Arhavispor Kulübü Başkanı Yusuf Fitöz’ün katılımıyla Bölgesel Amatör Lig Play-Out müsabakasının yapılan teknik toplantısında aşağıdaki kararlar alındı.

-Müsabaka tarihinin her iki kulüp başkanının teklifiyle 27.04.2022 günü saat 12.00’de Artvin İskebe Şehir Stadında oynanmasına,

-Seyirci tribünlerinin kullanımının her iki kulübün teklifi doğrultusunda protokol tribünü tarafında Borçkaspor kulübüne, maraton tribününün ise Arhavispor kulübüne verilmesine

-Yedek kulübe kullanımının her iki kulübün teklifi üzerine kapalı havuz tarafında olan yedek kulübesinin Borçkaspor kulübüne, skorbord tarafında olan yedek kulübesinin Arhavispor kulübüne verilmesine karar verilmiştir.”