YEREL
Giriş Tarihi : 01-06-2022 10:28   Güncelleme : 01-06-2022 10:28

Balcı Konuk Evine Ziyaret

Balcı Konuk Evine Ziyaret

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Avukat Alper Ketenci, Erdal Çelik ile birlikte Artvin Balcı Konuk Evini ziyaret etti.

Ardanuç Kutlu (Göraşet) köyünde girişimci Kenan Balcı tarafından turizm sektöründe hizmet etmek için yaptırılan ve yakında hizmete başlayacak olan Artvin Balcı Konukevi’ni Belediye Başkanı Yıldırım Demir ziyaret etti.

Başkan Yıldırım Demir, İşinsanı Kenan Balcı’ya teşekkür ederek Atatürk portresi hediye etti.

Başkan Demir, “Ardanuç’un yetiştirdiği değerli arkadaşımız iş insanı Kenan Balcı, uzun yıllar yurt dışında Avrupa’da kalmış, orada edindiği iş ve yatırım tecrübesini Ardanuç’umuza, doğduğu köye de aktarmıştır. Çok güzel bir tesisi ilçemize kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Ardanuç’ta turizm sektöründe yatırım yapan özel sektör girişimcilerimize teşekkür borcumuz var. Artvin, Ardanuç eğitim ve turizm kenti olabilecek birçok değer barındırmaktadır. Artvin Balcı Konukevi’ne Kenan beye teşekkür ediyor, başarılar diliyorum”dedi.

Artvin Balcı Konukevi’ni Ardanuç’a, turizme kazandıran Kenan Balcı, Ardanuç Belediye Başkanı ve beraberindeki ziyaretçilere teşekkür etti. Balcı,“Ardanuç belediye başkanımız, sayın Yıldırım Demir, kutlu köyünün genç avukatı, Alper Ketenci, Ardanuç belediyesinde görevli değerli arkadaşımız Erdal Çelik, konuk evimizi ziyaret ettiler. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Atatürk portresi hediyeleri için ayrıca teşekkür ediyorum. En güzel yerde sergileyip muhafaza edeceğim” diye konuştu.