YEREL
Giriş Tarihi : 28-12-2021 17:37   Güncelleme : 28-12-2021 17:37

Balta Kovid'i Atlattı

Balta Kovid'i Atlattı

 

AK Parti Milletvekili E.Erkan Balta yakalandığı COVİD-19 hastalığını tedavi gördüğü Ankara Şehir hastanesinde karantina süresini  tamamlayarak taburcu oldu.

AK Parti Milletvekili Erkan Balta COVİD-19'a yakalanarak Ankara'da tedavi altına alınmıştı. Tedavi sürecini tamamlayan Balta ayağının tozuyla Artvin'e geldi. Burada toplantılar yapan Vekil Balta, 2022 yılı için,  Artvin Merkezde bin 500 kişilik Spor  Salonu yine Artvin merkezde yapılması planlanan TOKİ'nin 300 konutluk projesi ve Kemalpaşa ilçemizde  16 Derslikli İlkokul -Ortaokul  ile Spor Salonun temellerinin atılması için yapılacak hazırlıklar için görüşmeler yaptı.

Sosyal medya hesabından toplantıya dair bilgi paylaşan Balta, "Ak Parti İl Başkanımız Fatih TAHTALI , İl Genel Meclis Başkanımız Furkan ÇAKMAK , Gençlik Spor İl Müdürü  Mustafa DEMİRKIRAN , Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Katip ÇİÇEK  , İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcımız Muhammed ÇAKMAK , İl Özel İdare Yatırım ve İnşaat Şübe Müdürü  Sebahattin BiLGİN  ile istişare toplantısı yaptık.

2022 yılı için,  Artvin Merkezde 1500 kişilik Spor  Salonu yine Artvin merkezde yapılması planlanan TOKİ'nin 300 konutluk projesi ve Kemalpaşa ilçemizde  16 Derslikli İlkokul -Ortaokul  ile Spor Salonun temellerinin atılması için yapılacak hazırlıklar görüşüldü" dedi.

Balta ayrıca tedavi sürecinde geçmiş olsun dileklerini ileten dostlarına teşekkür ederek, "Covid-19 hastalığım süresince arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, hemşerilerime ve  dostlara çok  teşekkür ederim.

Tedavi sürecimle yakından ilgilenen Ankara Şehir Hastesinde özveriyle çalışan doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarımıza gönülden şükranlarımı sunuyorum. Gerekli tedbirlere uyarak onların işlerini kolaylaştırmak en öncelikli görevimiz olmalıdır.

Covid-19 pandemisinde hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet, tedavisi devam eden tüm hastalara şifa dilerim" paylaşımı yaptı.

12  Aralık'ta  Çayağzı Mahallesi'nde Fabrika Cafe'de çıkan yangında ağır yaralanan , Erzurum Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan Tugay Torun'un cenazesine de katılan Erkan Balta, şu ifadeleri kullandı: "kardeşimizin  vefat haberini derin üzüntü ile öğrendim.

Artvin Merkez Camiinde düzenlenen Cenaze Törenine katıldım. Merhuma Allah’tan rahmet ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyorum"

HATİCE DİLER