YEREL
Giriş Tarihi : 26-12-2022 12:54

Başarı değerlendirme toplantısı yapıldı

Başarı değerlendirme toplantısı yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında Eğitim Müfettişleri Başkanı Taner Temiz, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl/İlçe Şube Müdürleri ve Ölçme Değerlendirme Merkezi öğretmenlerinin katılımı ile Başarı İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yusufeli ilçesinde gerçekleştirildi.

Artvin ve ilçelerinde öğrencilerin akademik başarıları üzerine değerlendirmelerde bulunan Acar, Ölçme ve Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlanan sayısal veriler üzerinden il geneli öğrenci başarı durumlarının takip edildiğini belirtti. Öğrencilerin akademik olarak başarısına etki eden faktörler hakkında istişarelerin yapıldığı toplantıda, Artvin ve ilçelerinde başarıya etki eden faktörler hakkında ilgili müdürlerimizden bilgi alındı.

Yusufeli'deki Okul ve Pansiyonlar Ziyaret Edildi

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar gerçekleştirdiği Yusufeli programında, İl Başarı İzleme ve Değerlendirme Toplantısı sonrası ilçedeki okul ve pansiyonları ziyaret  etti. İl ve ilçe müdürlerinin eşlik ettiği ziyaretlerde Acar, okul ve pansiyonların birimlerinde incelemelerde bulunarak ilçe ve okul müdürlerinden bilgi aldı.

Sariye  TOPALOĞLU

Gündem ArtvinGündem Artvin