YEREL
Giriş Tarihi : 09-04-2021 11:22   Güncelleme : 09-04-2021 11:22

BAŞARILI BANKACI SANCAR, ŞEKERBANK ARTVİN ŞUBESİ MÜDÜRÜ OLDU

ŞEKERBANK’A DEV TRANSFER

BAŞARILI BANKACI SANCAR, ŞEKERBANK ARTVİN ŞUBESİ MÜDÜRÜ OLDU

Şekerbank Artvin Şubesine müdür olarak atanan Akan Sancar, görevine başladı.

Bankacılık sektöründeki 17 yıllık kariyerinde birçok üst düzey görev yürüten ve Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Bankacılık Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olan Akan Sancar, kariyerine 2004 yılında Siirt ilinde Oyakbank’ta başladı.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Hopa Şubesinde 2008-2011 yıllarında arasında KOBİ ve Tarım bölümünde görev yapan Sancar ardından 2011 yılı sonrasında Denizbank Artvin Şubesinde görev aldı. 2015 yılında Denizbank Artvin Şubesi Müdürü olarak atanan Sancar, yaklaşık 9 yıl boyunca bu görevini başarıyla yürüttü. 

Artvin’in sevilen ve başarılı simalarından olan genç banka müdürü Sancar, 7 Nisan 2021 tarihi itibarıyla Şekerbank Artvin Şubesi Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Mesleğe ilk başladığı yıllardaki aynı heyecan ve azimle yeni görevine başladığını belirten Sancar, “7 Nisan 2021 tarihi itibarıyla Şekerbank Artvin şubemizde müdür olarak göreve başladım.  67 yıldır Türkiye’nin sürdürülebilir bankası Şekerbank olarak ülkemize katkı sunmak için çalışmalarımıza her alanda var gücümüzle devam edeceğiz. Bu amaçla çıktığımız yolda Şekerbank Artvin Şubemizde yeni görevimle birlikte şahsım ve ekibimle birlikte her zaman halkımızın yanında yer alacak; hayatlarına, gerek finansal gerekse toplumsal anlamda değer katmak için çalışacağız.” dedi.

Sancar, her türlü bankacılık ihtiyaçlarında öncelikli hizmet sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüreceğini de kaydetti.

Artvin Şavşatlı olan Sancar, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

Buket ÇELİK ATUN