YEREL
Giriş Tarihi : 13-04-2022 10:38   Güncelleme : 13-04-2022 10:38

Başarının Sırrı Çok Çalışmakta

Başarının Sırrı Çok Çalışmakta

Arhavi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu LGS'ye hazırlanan öğrencileri iftar sonrası okulda tekrar okula giderek etüt çalışmaları yapıyorlar.

Arhavi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri okul sonrasında da etüt dersleri yaparak başarılarına başarı katmak istiyorlar. Öğretmenler İftardan sonra da okulda öğrencileri ile bir araya gelerek soru çözümleri, eksik konuların giderilmesi, konu tekrarı, sınav yönetimi ve motivasyonu artırıcı etkinlikler gibi birçok eğitim ve öğretim faaliyetinin bir arada olduğu etütler ileLGS'ye hazırlanan öğrencilerinin daha hızlı yol kat etmesini sağlıyorlar.

Konuyla ilgili olarak veliler de bunun gibi çalışmaların öğrenci başarısını artırdığını ve başarıya giden yolda önem teşkil ettiğini belirtiyor.

Okulun sosyal medya hesabından yapılan değerlendirmede şu ifadelere yer verildi: “Çalışmalarımıza gönüllü olarak katılan okulumuz öğretmenlerinden Pelin Poyraz, Vildan Alyıdız, Tuğba Seymen Bostan, Gamze Bayrak Yazıcı ve Kürşat Ay'a teşekkürlerimizi sunar öğrencilerimize başarılar dileriz.”